Haber Yandex.Çeviri Uygulaması Mağaza'da!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yandex.Çeviri Uygulaması Mağaza'da!
Sözcük gruplarını ve tüm metinleri 30'dan fazla dilden Türkçe'ye ve ters yönde çevirin. Metin girildiğinde, cümlenin tamamı yazılmadan, çeviri simultane olarak görüntülenir. Ayrıca ayarlarda ipuçlarını da etkinleştirebilirsiniz; bu durumda uygulama, bir sonraki sözcüğü ilk harflerine ve anlama göre önerecektir. Çevrilmiş metni hem okuyabilir, hem de dinleyebilirsiniz.
Yandex.Çeviri'de şunlar mevcut:
• Metin girilirken sözcüklerin ve sözcük gruplarının simultane çevrilmesi;
• Kullanım örneklerini içeren sözcük girişi;
• Sözcük ve sözcük gruplarının seslendirilmesi;
• Otomatik dil algılama özelliği;
• Çeviri geçmişini kaydetme özelliği.
Seslendirme; Rusça, İngilizce, Türkçe, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Lehçe, Çekçe, İsveççe, Portekizce, Fince, Katalanca, Danca, Hollandaca, Yunanca ve Norveççe dilleri için mevcuttur.
Yandex.Çeviri'de yer alan tüm dillerin listesi: Rusça, İngilizce, Ukraynaca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Hollandaca, Çekçe, İsveççe, Danca, Bulgarca, Rumence, Sırpça, Lehçe, Belarusça, Portekizce, Hırvatça, Türkçe, Estonca, Letonca, Litvanca, Yunanca, Slovakça, Slovence, Arnavutça, Katalanca, Makedonca, Fince, Macarca, Norveççe, Ermenice, Azerice, Gürcüce.
Uygulama, sadece internet bağlantısı olduğunda çalışır. Kaydedilen çeviri geçmişine internet bağlantısı olmadan da erişilebilir.

• Beğen
Tepkiler: zaakaan, skynet, PureFood ve 4 diğerleri

goktas19

goktas19

Üye
:tşk:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teşekkürler @Sensation
Akşam eve geçince bir deneyeyim :hmmm

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

csH

csH

Üye
henüz tr de yüklenmiyor sanırım

Serhan

Serhan

Üye
Çok iyi çeviriyor , dershanede çok işime yaradı :tşk:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
cihazınızda kullanılamıyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
konu hortlamış gene :ehe

emz

emz

Üye
Çocuklar yerler sandalyeleri gibi google tarafından yapılan saçma çevirileri anıyorum şu sevgiyle. Ama söverek:ehe
Sonunda google olmasada olur olayı:)

emz

emz

Üye
Kim hortlattı??? Ben de cevap yazmamışım zamanında şimdi yazdım ama bu hiç hoş değil. @papakudioflu @bulutsuzgece

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Kim hortlattı??? Ben de cevap yazmamışım zamanında şimdi yazdım ama bu hiç hoş değil. @papakudioflu @bulutsuzgece
kim olacak tabikide @@Serhan hortlatmış :kro2: :ehe :naughty:

• Beğen
Tepkiler: emz
saynesim

saynesim

Üye
Telefon bölgeyi. Rusya yapın yükleniyor arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt