Yamaha R1

Sponsorlu Bağlantılar

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Yamaha R1

ya mükemmel bi resim yemin ederim hasta oldum

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
yamaha R1 turbo

RockFord Fosgate

Üye
sen hayabusaı gormedın gheralde dunyanın en hızlı motoru!!!!serı uretım olarak tabı:)

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 4 2005, 04:42 PM
sen hayabusaı gormedın gheralde dunyanın en hızlı motoru!!!!serı uretım olarak tabı:)
[post=73057]Quoted post[/post]​
ya çok övdüler çok duydum ama görmedim resmi warsa eklersen çok sevinirim

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi

Quattro

Quattro

Üye
Yamaha zaten kalitesi tartışılmaz.... ;;)

doukan1989

Üye
Dostum benim actigim konuda var hayabusa turbo ''Kibristan birkac guzel araba'' basliginin altinda. Bak da gor motor nasi oluyormus

ibrahimcay1

Üye
olum motor cok gusel bisi yawww...

RockFord Fosgate

Üye
ewet koymuyorum cunku doukanın actıgı kıbrıstan guzel arabalarda war oraya bakarsan gorebılırsın dunyanın en hzlı motorunu!!!

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 4 2005, 09:32 PM
ewet koymuyorum cunku doukanın actıgı kıbrıstan guzel arabalarda war oraya bakarsan gorebılırsın dunyanın en hzlı motorunu!!!
[post=73374]Quoted post[/post]​
gördüm gördüm çok tşk ederşm arkadaşlar walla hiç görmemiştim ama harbiden söyledikleri kadar warmış mükemmel
yada şööle diyim "unbelievable"
:artı:

doukan1989

Üye
dostum gosterdigini basar o motor 235hp civari

slayer

Üye
ilk motor manyaq bee; bu arada yılmass_ eski avatarın daha güzeldi (bence)

RockFord Fosgate

Üye
arkadaslar dunyanın en hızlı motoru olan suzukı hayabusanın son hızı olculemedı!!!bu gercek gerısını sız dusunun o kdr uzun bı yol bulunamamıs!!!

aTTra

Üye
Şöyle bir motorum olsa, pehhh.. :hoho:

RockFord Fosgate

Üye
motorlar cok pahalı deıl kı!!:)) ama param olsada almam cok sakat aletler 4 tekerlek olacak kardesım denge meselesı!!!motorun sakası yok gıdersın obur tarafa:)

doukan1989

Üye
Rockford sonuna kadar arkandayim. Iki tekerlek ustunde yari yariya olusun demektir. Bu arada 4 tekerlek yetmiyor kapisi da olmasi lazm(atv var ya 4 tekerlekli) :P

RockFord Fosgate

Üye
ewet o yuzden bende scooter yerıne atv aldım yazlıkta ama vırajda cok sakat atv ler ya dar ya oyuzden tala atacakmıs gıbı oluyoo:(((

ibrahimcay1

Üye
ewet bilom cok dengesiz gibi duruo ama duz yolda manyak..

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ibrahimcay1@Jun 5 2005, 10:43 PM
ewet bilom cok dengesiz gibi duruo ama duz yolda manyak..
[post=74477]Quoted post[/post]​
ya benim babamda motora kızıyo ya kaçak kullanırım kaçak alırım diyorum ozaman kaçak ölürsün diyo :(

ibrahimcay1

Üye
aynen ole y1lmass kardesim benmkilerde ayn1s1n1 diolar baban1n kan1na gir ucuz atv als1n sana!!!

Üst Alt