Yamaha R1

Sponsorlu Bağlantılar

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ibrahimcay1@Jun 5 2005, 11:24 PM
aynen ole y1lmass kardesim benmkilerde ayn1s1n1 diolar baban1n kan1na gir ucuz atv als1n sana!!!
[post=74514]Quoted post[/post]​
atv yalan ya
ben hızı surartımda hissetmek isterim zaten benim oturduğum yerdeki imaj olayı atv ye binmeme engel :P
imajım sarsılır
hadi imajı geçtik ya düşünsene atv yle kızın yanına yaklaşıyorsun(bayan üyelerden özür dlerim)
hadi atla atvme seni bi canlı yayına çıkartıyım fln mı dicen :P

RockFord Fosgate

Üye
ben kullanıyorum ama hıc oyle bısey olmadı)))))))oglum ne karızması ya bnıldıgın motor karızma ıcın mı al dıyoz sana!!!:))))))))

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 08:46 AM
ben kullanıyorum ama hıc oyle bısey olmadı)))))))oglum ne karızması ya bnıldıgın motor karızma ıcın mı al dıyoz sana!!!:))))))))
[post=74740]Quoted post[/post]​
ya rockford ben aldımı büyük bişi isterim pederde alır bitane 125cc oda yetmez ama ben motor istiyorum şööle yamaha R1 turno fln iyi gider

RockFord Fosgate

Üye
bende atv war ya ama motor sakat ya boswer surat motorunu sen bence ama sen bılırsın tabı zevk meselesı!!!:)))

doukan1989

Üye
125 yamaha gunes sarisi renginde.. Mukemmel otesi bi motor ustune vinly yaptin mi dehset olur hem cok ii karizma yapar o 4 ceker hemde. Cok guzel yan veriyorlar onerirm

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya honda CBR 1000RR war ken bunların lafı bile olmaz!

ibrahimcay1

Üye
koy siteye resminide acılalım o zaman kardesim laf yok icraat var...(sende focus varmı 380hp)

seriFBurak

seriFBurak

Üye

seriFBurak

seriFBurak

Üye

ibrahimcay1

Üye
supersin burak saolsın...

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
çok tatlı alet yaw

seriFBurak

seriFBurak

Üye
dewamı için

ibrahimcay1

Üye
saol be bunun adına topic acabiliriz....

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by doukan1989@Jun 7 2005, 11:14 AM
125 yamaha gunes sarisi renginde.. Mukemmel otesi bi motor ustune vinly yaptin mi dehset olur hem cok ii karizma yapar o 4 ceker hemde. Cok guzel yan veriyorlar onerirm
[post=76104]Quoted post[/post]​
kaça veriyorlar kanka bi fikrin warmı??

ibrahimcay1

Üye
nerdesin doukan

RockFord Fosgate

Üye
walla suzukı ve kawasakı varken honda almam motorda!!!

yılmass_

yılmass_

Üye
    Konu Sahibi
haklısın ama neden yahama yok aralarında benim çok hoşuma gidiyo

keano

Üye
yauu cbr 1000 demeyin beyaa Fireblade diyin suna kulaklarimiz senlensin...guzel alet ama..ben hastasiyim cidden... burda 24 yasinda honda'da calisan elektrik muhendisi bi elemana bile sigortasi £1500 ki full diil...ayricana 25 yasin altindaysan nerdeyse hicbi kasko firmasi sigortalamiyo...hay ho$aflar...moralim bozuldu yine :D

doukan1989

Üye
Dostum babamin arkadasi uzakdogudan aldi atvyi yaklasik 1000pound

RockFord Fosgate

Üye
cok ucuz almıs ya benım dayım baya para saydı kawasakı 250cc ye:((

Üst Alt