Yalnizlik ve Melankoli (tamamen kendi dusuncelerim)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byilmazZ

byilmazZ

Üye
    Konu Sahibi
Yalnizlik ve Melankoli (tamamen kendi dusuncelerim)
Bu kisa yaziyi forumdaki bir arkadasa cevap olarak yazmistim, paylasmak istedim : "Bastan soyleyeyim fiziksel bir yalnizlik degil bu yani sevgilinden ayrilma gibi degil, ruhsal bir yalnizlik. insan yalniz kaldigi zaman derin dusuncelere dalar. Bu dusunceler genelde insanin gecmisiyle ilgilidir yasadigi herhangi bir olay insani bu yalnizliga itebilir. Bu durumda kimseyi gormek istemezsin, kimseyle konusmazsin. Illa da bir olayin yasanmasi gerekmez, dinledigin bir muzik, baktigin bir resim bile yeter. Bir sure sonra bu yalnizliktan hoslanirsin, yalnizlik seni mutlu eder. Iste melankoli kisaca budur. Bu melankoli derin dusuncelere yol acar. Agirlasirsa depresyona kadar yolu var. Ardindan da intihar... Eger bu dusunceleri iyi seylerde kullanmayi basarirsan cok iyi yerlere gelebilirsin. Bu yuzdendirki dunyanin en basarili insanlari melankolik insanlardir. Aci insani olgunlastirir. --bu seyleri kendim kuruyorum altinda baska nedenler aramayin, tamamini yasadigim icin ve arastirdigim icin soyluyorum bunlari--"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...