Yalnızca 60 Günde Psp Kazanmak İster misiniz??

Sponsorlu Bağlantılar

ardaaga

Üye
150 euro nun üzerindeki ürünler gümrükte takılıyormus bizim alabileceklerimiz zaten redeemdekilerle kısıtlı shoptaki ürünler yurt dısına gönderilmiyor redeemde ayda birkez açılıyor açıldığındada 150 yi geçmeyenler ipod touch 8gb nano diğer ipodlar kaplar ama paypaldan para da veriyorlar almak mantıklı birsey bence sitede ben ya para almayı düsünüyorum yada ipod touch seçiceğiniz ürünün 150 euronun üstünde olmamasına dikkat edin fiyatları amazon.com dan bakabilirsiniz herelde ortak siteler ordaki fiyatlarla ayndır yazı biraz karısık oldu ama :D

tatarpolat

tatarpolat

Üye
[email protected] yolla arkadaşım yolla. ::)) kafaya koydum hadi bakalım olacakmı...

tatarpolat

tatarpolat

Üye
poanlar çok yüksek ve izlediğin video başına 2 ptz veriyo ..

tolci

Üye
[email protected] Davet Yollayabilirmisiniz Lütfen.

Gönderildi isteyen varsa davet atabilirim.

Arkadaşlar güvenilir youtubede orada burada video çekenler var ürünü alıp. Her video 2 PTZ şuan. Önceden 6 PTZ idi. Ama 5 kere izleyebiliyorsun aynı videoyu yani 5x2=10 PTZ

Paranoya

Paranoya

Üye
Davet yollandı .

kabus1907

kabus1907

Üye
    Konu Sahibi
:SS

MKB1907

MKB1907

Üye
Arkadaşlar bu site zaman kaybından başka bişey değil bence. hediyeler açıldığı anda bitiyo geriye uyduruk bişeyler kalıyo.onlar içinde bukadar uğraşmaya değmez derim ben

matela

matela

Üye
artık herşey zorlaşmış baksanıza shop ps3 30000 bindi şimdi 100000 olmuş ayrıca vidyo başına 2 pzt bence hiç degmez

farcon

Üye
[email protected] davet yollar misiniz

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar tmm davete gerek kalmadi lockerz kendi davet gonderiomus zaten

Méc~

Méc~

Üye
çocukken başlayacan bu işe kendi çocukların olduğumda onlara bi ps3 alacan taam.:d:

kabus1907

kabus1907

Üye
    Konu Sahibi
bence o kadarda kötü değil. o kadar video var bonuslar var elbet olur bi gün

MKB1907

MKB1907

Üye
Ya biyıl biyerlerini kasıcağına,giderlerinden kıs al ne istiyosan.:d:Uğraşmaya değmez bence. önceden hevesle başlayan bütün arkadaşlarım söverek vazgeçtiler:oke:

Üst Alt