Yalın ADSL için BTK'ya Teşekkür Maili :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mete_bey

Üye
    Konu Sahibi
Yalın ADSL için BTK'ya Teşekkür Maili :)

Değerli BTK,

Türk insanının uzun süredir beklediği Yalın ADSL için gösterdiğiniz üstün başarı için sizlere teşekkür ediyorum.

Malum sizin çabanız olmasaydı ben nasıl olurda aylık 4.89TL kâr edebilirdim diye kara kara düşünüyordum.

Yalın ADSL çıkmadan önce 19.89TL telefon faturası ve 45,31TL'de ADSL parası ödüyordum. Toplamda 65.2TL

Şimdi ise telefon parası ödemiyorum ve 45.31 TL ADSL faturasına artı olarakda 15 TL aylık sabit ücret ödeyeceğim. Toplamda 60,31TL

Yani ben toplamda aylık 4.89TL kâr etmek için sabit telefon aboneliğimi sonlandıracağım.

Bu güzel hizmetiniz için sizleri tebrik eder. Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim. Umarım vicdanınız rahat bir şekilde her gün uyursunuz.

Kurul başkanı Dr.Tayfun ACARER'e saygılarla

Not: Ek'te yer alan karikatürü amatör olarak hazırladım. Umarım vatandaşa sus payı olarak verdiğiniz 5TL sizin cebinize belki daha fazla yansımıştır diye üzüntüyle düşünüyorum.

PHP:
Bu maili sizde göndermek isterseniz BTK'nın mail adresi [email protected]

• Beğen
Tepkiler: telepati75, guilty_2121 ve Mertolozzi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet göndermek gerek en akıllı yöntem ise ttnet kullanmamak..

kocabeller

kocabeller

Üye
TTNET YALIN İNTERNET
NETLİMİTSİZ
8 Mbps'ye kadar / limitsiz

Ayda 54,90 TL
Ayda 600 dk. TTNET WiFi kullanımı
TTNET Oyun Standart Üyeliği
TTNET Güvenlik McAfee Antivirüs Plus

45 TL'LİK 1 Mbps diye bir paket yok 54,90 TL ye 8 Mbps paket var yani 54,90 TL + Yalın İnternet Erişim Ücreti (Aylık): 15TL + Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 Defalık): 8TL = 77.90 TL

:off:YALIN İNTERNET DAHA DA KAZIKK! TELEFON + İNTERNET KULLANIRIM DAHA İYİ.!

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Senelerdir Bizi Bunun İçinmi Beklettiler ?? :S

Yollayacam Bu Maili :@

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
16 mbit e kadar sınırsız 59 tl güzel fakat her yerde alt yapı düzgün değil ama 16 mbit 60 tl güzel bence tek o yanını seviyorum

maxirabit

maxirabit

Üye
sabit ücret 20 tl olmuştu:s

masblue

Üye
güzel bir çalışma arkadaşım,ama bence BTK ya bu mali yollayıp yolunmaya devam edeceğimize dsoping in yalın internetine abone olalım,asıl tepki böyle verilir gösterelim(bu arada doping le hiç bi alakam yok,sadece kullanıcısıyım)

mete_bey

Üye
    Konu Sahibi
Aslında TTnet yerine farklı servis sağlayıcılarını tercih etmekte fayda var. Ben smile Adsl kullanıcısıyım.
internetinitasi.com üzerinden üye oldum ve yaklaşık 1 yıldır hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt