Yahoo Aviate Launcher [Türkçe] v2,0,7 Güncellendi

• 23 Ağustos 2014
  • 1231 Okunma
  • 14 Cevap

1. Arkadaşlar Aviate Launcher'i türkçeye çevirdim. Katagori isimleri ingilizce programın yapısından dolayı onlar çevrilemiyor. çevrilince hata veriyor.
    Ayrıca Haberler uygulamasınada el atacağım. o da türkçe yapmaya çalışıcam.

Versiyon 2.0.7 Ye güncellenmiştir.

Değişiklikler.
    Bazı buğlar giderilmiş.
    Widget boyutlandırılması ayarlanmış.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: trane46
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
    en-sel bunu beğendi.
  2. Teşekkürler. Türkçe sürüme ait görsel paylaşırsanız iyi olur.

3. Teşekkürler peki bu Türkçeleştirmiş olduğunuz sürüm crackli mi yoksa davetiye gerekiyormu

4. direk kullanabilirsiniz. davetiye kalktı zaten.

5. Burdaki konuda beta olanını çevirmiştim. Senin çevirisini yapmak için bulamadığın sözcükler classes.dex dosyasının içinde. Çevirsende, kurulumda hata verir, o yüzden sadece o yerler kalsın..

6. peki şu haberlere tıklayınca yahho diger e yönlendiriyo ya o yönlendirmeyi yerli bir haber uygulamasına yönlendirmek istiyorum onuda bulamadım talan ettim ya.

7. markette 2.07 sürümü var denedim güzel olmuş ellerine sağlık 2.07 ile eksik yerleri de çevirirsen güzel olur

8. Ben çevirdim yayınladıgım an geldi güncelleme :) onuda hallediyorum hemen :)

Mad EagLe bunu beğendi.
  9. Birde bu klasörleri türkçeye sevirebilirmisin. Örneğin ayırıyor ya bölümlere social yerine sosyal yazması gibi mesela ya da network yerine internet veya bağlantı gibi :)

10. Hocam şu anlık bu söz konusu değil o klasör isimleri farklı bir dosyaya konmuş onu çevirdigin zaman program hata veriyor malesef.

11. neyse o zaman yeni sürümde ne yenilikler var biliyormusunuz ?

12. Bazı buglar düzeltilmiş ve. widget boyut düzenlenmesi eklenmiş
    ---
    Uygulama Son sürüme güncellendi.

13. O çok kolay. Mesela ben yahoo yerine bloğumun adresini yazmıştım (Yahoo YAZAN WWW.kısma kadar olan yeri sil ve sevdiğin haber kanalın linkini yaz

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. işte o yok classes demi orası.

15. Evet oraya bi bak ayrıca MANİFEST dosya içinde olabilir veya .xml uzantılı dosyalara bakıver..

Yüklüyor...
15/10/2018 - 11:16