Yahoo Aviate Launcher [Türkçe] v2,0,7 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

trane46

trane46

Üye
    Konu Sahibi
Yahoo Aviate Launcher [Türkçe] v2,0,7 Güncellendi
Arkadaşlar Aviate Launcher'i türkçeye çevirdim. Katagori isimleri ingilizce programın yapısından dolayı onlar çevrilemiyor. çevrilince hata veriyor.
Ayrıca Haberler uygulamasınada el atacağım. o da türkçe yapmaya çalışıcam.

Versiyon 2.0.7 Ye güncellenmiştir.

Değişiklikler.
Bazı buğlar giderilmiş.
Widget boyutlandırılması ayarlanmış.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: en-sel

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler. Türkçe sürüme ait görsel paylaşırsanız iyi olur.

halittosun

Üye
Teşekkürler peki bu Türkçeleştirmiş olduğunuz sürüm crackli mi yoksa davetiye gerekiyormu

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Burdaki konuda beta olanını çevirmiştim. Senin çevirisini yapmak için bulamadığın sözcükler classes.dex dosyasının içinde. Çevirsende, kurulumda hata verir, o yüzden sadece o yerler kalsın..

trane46

trane46

Üye
    Konu Sahibi
Burdaki konuda beta olanını çevirmiştim. Senin çevirisini yapmak için bulamadığın sözcükler classes.dex dosyasının içinde. Çevirsende, kurulumda hata verir, o yüzden sadece o yerler kalsın..
peki şu haberlere tıklayınca yahho diger e yönlendiriyo ya o yönlendirmeyi yerli bir haber uygulamasına yönlendirmek istiyorum onuda bulamadım talan ettim ya.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
markette 2.07 sürümü var denedim güzel olmuş ellerine sağlık 2.07 ile eksik yerleri de çevirirsen güzel olur

trane46

trane46

Üye
    Konu Sahibi
markette 2.07 sürümü var denedim güzel olmuş ellerine sağlık 2.07 ile eksik yerleri de çevirirsen güzel olur

Ben çevirdim yayınladıgım an geldi güncelleme :) onuda hallediyorum hemen :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ben çevirdim yayınladıgım an geldi güncelleme :) onuda hallediyorum hemen :)
Birde bu klasörleri türkçeye sevirebilirmisin. Örneğin ayırıyor ya bölümlere social yerine sosyal yazması gibi mesela ya da network yerine internet veya bağlantı gibi :)

trane46

trane46

Üye
    Konu Sahibi
Birde bu klasörleri türkçeye sevirebilirmisin. Örneğin ayırıyor ya bölümlere social yerine sosyal yazması gibi mesela ya da network yerine internet veya bağlantı gibi :)
Hocam şu anlık bu söz konusu değil o klasör isimleri farklı bir dosyaya konmuş onu çevirdigin zaman program hata veriyor malesef.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hocam şu anlık bu söz konusu değil o klasör isimleri farklı bir dosyaya konmuş onu çevirdigin zaman program hata veriyor malesef.
neyse o zaman yeni sürümde ne yenilikler var biliyormusunuz ?

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
peki şu haberlere tıklayınca yahho diger e yönlendiriyo ya o yönlendirmeyi yerli bir haber uygulamasına yönlendirmek istiyorum onuda bulamadım talan ettim ya.
O çok kolay. Mesela ben yahoo yerine bloğumun adresini yazmıştım ( YAZAN kadar olan yeri sil ve sevdiğin haber kanalın linkini yaz

trane46

trane46

Üye
    Konu Sahibi
O çok kolay. Mesela ben yahoo yerine bloğumun adresini yazmıştım ( YAZAN kadar olan yeri sil ve sevdiğin haber kanalın linkini yaz

işte o yok classes demi orası.

Üst Alt