yabancı alışveriş sitelerinden türkiyeye sipariş??

Sponsorlu Bağlantılar

tsubasa

tsubasa

Üye
    Konu Sahibi
yabancı alışveriş sitelerinden türkiyeye sipariş??
yabancı alışveriş sitelerinden örneğin amazon.kom vs. türkiyeye sipariş göndertebilirmiyiz?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
amazon.com gönderiyor... ;)

tsubasa

tsubasa

Üye
    Konu Sahibi
o zaman çok güzel,burda 100lira olan şey orada 70lira,ama tabi kargosuydu falan gümrüğüydü gibi ek ücretler çıkmassa hiç düşünmemek lazım,tüm alışverişler ordan:)amazoonn 2 ekmek 2 yumurta yolla :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Amazonda ama telefon vs yok işte.. :(

tsubasa

tsubasa

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Aug 18 2005, 04:02 AM
Amazonda ama telefon vs yok işte.. :(
[post=136424]Quoted post[/post]​

olmaz olurmu ya bi gir bak istersen girer girmez karşına motorola çıkıyor :D bi çok telefon modeli mevcut.

carnagein

Üye
Ebayden ve amazondan aracılığıyla birçok alışveriş yaptım ve hiç bir sorun çıkmadı, en güzel kısmı da bazı kısıtlamalarla Türkiyeye göndermeyen sitelerden hiç bir komisyon ücreti alınmadan alışveriş yapmam oldu. Herkese tavsiye ederim, en azından kayıt ücretsiz olduğu için bir deneyin derim.

zibidi39

zibidi39

Üye
100 daoların uzerındekı alet edavatın gumruge takılma durumu var gumruktekı memura 3 5 bısey koklatıcan ki urunu alabılesın ayrıcam urunun saglam gelmeme durumu var snra gerı postalama durumun var bıdaha bekleme durumun var var oglu var hele gumruge uzak bı memlekette oturyosanız hıc bulasmayın derım sahsen ben yakın oldugum ıcın ve bırkac kez alısverıs yaptıgım ıcın ebayde bılıyorum

kol@j

kol@j

Üye
Ebayden ve amazondan aracılığıyla birçok alışveriş yaptım ve hiç bir sorun çıkmadı, en güzel kısmı da bazı kısıtlamalarla Türkiyeye göndermeyen sitelerden hiç bir komisyon ücreti alınmadan alışveriş yapmam oldu. Herkese tavsiye ederim, en azından kayıt ücretsiz olduğu için bir deneyin derim.

teşekkürler.. bu bilgi işe yarayacak

Burak

Üye
konu nasıl hortlamış böyle :kop:

kol@j

kol@j

Üye
ama güzel konuya temas edilmiş...

bence... çok diferansiyel...

Üst Alt