Xtension C6-02 / Nokia Pixel CFW [ 5800 ] v51

Sponsorlu Bağlantılar

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
bu fw yi bende internetten arattım indirdim türkçeleştirdim ve tele yükledim bir hataya rastladım tel yönetimi seçeneğine girmiyor bunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ve düzeltecek kadarda usta değilim arkadaşta indirdiklerini kopyala yapıştır yapmış paylaşımı için teşekkürler ama bana göre kullanılmaz ben yine eskifw me dönüyorum

Kopyala yapıstır yapmadım arkadasım bütün kelimeler ingilizceydi yabancı bir forumda gezinirken rastladım cfw ye türkçeye çevirip sizlerle paylastım.
|-)

SEKOLELE

kardeşim türkçe demişin ingilizce çıkıyo ne iş yinede teşekkürler beyler türkçeye çevirdim ama yine hatalar var mesela haritalara girmiyo ingilizceyken giriyo türkçeyken girmiyo

ossan001

Üye
ya buna bi çagre bulun ya türkçe yapalım sunu deli olcam tlfndan hiç bişe anlamıyorum

SEKOLELE

sitede var nasıl yapıldığı türkçe dosyayı indir öle kardeşşim

--------------- Ekleme ---------------

burdan yapabilirsin okhttp://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-modifikasyon-uygulamalari/9-adimda-fw-turkcelestirme-389711.html hadi kolay gelsin

fatih982

fatih982

Üye
türkçeleştirsende hatalar devam eder kısacası hatalı bir fw

sibka01

Üye
ya biz ingilteredemi yaşıyoruz bari yazıları da çevirmeseydin ben ne anlarım ingilizceden insan bi türkçeleştirip koyar

ahmet meço

ahmet meço

Üye
sitemizde yeni fw ler durma noktasına geldi yeni bir fw yaptıgı için bu arkadaşımıza teşekkür ediyorum fw yi deneyen varmı şarjı nasıl gidiyor

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler flaslama olarak ayrı bi not düşmüşsun bunun hakkında bi bilgi verirmisin arkadaşım

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..

devrimcim

Kapalı Hesap
türkçe dil dosyasını nasıl bulabiliriz...indir demişsinizde ...

wjaga

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler flaslama olarak ayrı bi not düşmüşsun bunun hakkında bi bilgi verirmisin arkadaşım

Arkadasım ben bunu gayet ve net olarak bildiğini düşünüyorum ama ben genede anlatayım.

JAF programını aç ve BB5 sekmesine geç ardından ;
-CRT 308 deki tik isaretini kaldır
-Normal mode
-Factory set
-Manuel Flash
-Dead USB

Yazan yerlerin yanına TİK isareti koy ardından ;

- Phone Mode bölümünden " Normal " i seç

MCU ya tıklayıp " RM-356_51.0.006_prd.core.C0r " dosyasını seç
PPM ye tıklayıp " RM-356_51.0.006_prd.rofs2.V01 " dosyasını seç
APE Variant ta tıklayıp " RM-356_51.0.006_026_000_U01.uda.fpsx " dosyasını seç ve flaslama islemine basla :) :oke:

tuzlali

Üye
Jaf La yükLerken Dosyaları Görmedi ya :S

mehmet3207

Üye
güzel paylaşım ama türkçe değil tr dil nasıl çevircez

--------------- Ekleme ---------------

coo dosyasını ismini C0r olarak değiştirmen lazım o zaman görür

cilekes-03

cilekes-03

Üye
türkçe değilmi bu arkadaşlar ?

ozanulu

ozanulu

Üye
arkadaşım bu temayı ayrı upload edermisin süperler.... Hemen teşekkürünü vereceğim.

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
bu fw ye türkçe dil ekleyip tekrar upload edersen işte o zaman gerçekten güzel bi fw yi bizlerle paylaşmış olursun düşüncen güzel fakat eksik umarım bu çağrımızı duyarsın beklemedeyim ;)

Ali Emre Çirik

Üye
şuna türkçe dil ekleyen olursa indirilebilir.

Ali Emre Çirik

Üye
tr yapan yok bide keşke 007 olsaydı.

Üst Alt