Xposed / Modüller Xposed Multiwindow Hack [Çoklu Pencere uyg. ekleme / kullanım anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
oda guzelmiş ama konuda belirtmiştim zaten dikkat etmemişsin!

kasar derken?

Kısıtlı Uygulamalardan Daha Fazlasını Aktifleştirince Bayağı Bir Uygulama Olup Birde Onlardan Farklı Farklı Çalıştınca Kasar Demek İstedim Denemedim Zaten Telefonumda Rootlu Değil Ama Galaxy Tabletlere Güzel Olur Gibi :)
düsün gta sanandreasi kücük ekranda dogru kasar ama kücuk oyunlari kasacagini sanmam

Cihaza Göre Değişir O

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Kısıtlı Uygulamalardan Daha Fazlasını Aktifleştirince Bayağı Bir Uygulama Olup Birde Onlardan Farklı Farklı Çalıştınca Kasar Demek İstedim Denemedim Zaten Telefonumda Tootlu Değil Ama Galaxy Tabletlere Güzel Olur Gibi :)

kasmaz dostum normaldede arka plana attıgında uygulama calışıyor zaten sadece ekranda tutuyorsun uygulamayı tabi şartları zorlamamak lazım :)

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
ben denicem bakalim gtayi kasacakmi

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
"Bazı Durumlarda" Bir Yandan Video İzlerken Facede Gezerken Bile Kasıyor Karışık Oldummu Bilemicem

Son düzenleme:
  • Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
"Bazı Durumlarda" Bir Yandan Video İzlerken Facede Gezerken Bile Kasıyor Karışık Oldummu Bilemicem

ben normalde facede gezerken film izliyorum sorun olmuyor.
tabi multiwindow ile değil youtubenin küçük ekran modunda istediğin heryerde seyrediyorsun :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
O Değilde Gta San+Gangstar Vegas Aynı Anda Olsa Düşünemiyorum Telefon Fatal Error Verirmiki :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Anil-D

Anil-D

Üye
o zaman isime yaramazki bide gtayi denemek lazım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
o zaman isime yaramazki bide gtayi denemek lazım

anıl senden başka bu modu dediğin oyunları açmak için kimsenin kullanacağını sanmıyorum zaten bencede yukleme işine yaramaz :)

• Beğen
Atacan-

Atacan-

Üye
Hocam bu özellik wanam xposed uygulaması içindede var zaten ? Yanlışmı hatırlıyorum bunun farkı varmı ki acaba ?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu özellik wanam xposed uygulaması içindede var zaten ? Yanlışmı hatırlıyorum bunun farkı varmı ki acaba ?

evet var dostum :)bunun başka işlevi yok farkı bu sanırım :Dhe birde wanam 4.2.2 altında çalışmıyor :)

Anil-D

Anil-D

Üye
sanirsam xposedli olanda cansycrush oynaniyor eje

Anil-D

Anil-D

Üye
ben bu verdigin klavyeye alisamadim elinden kayiyor harfler