Tavsiye Xperia z5 mi? Lg g4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

akyol1625

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z5 mi? Lg g4 mü?
Arkadaşlar gerçekten bilgi,tecrübesi olan,teknolojiden az çok anlayanlar yorum yaparsa sevinirim.Her iki telefonun da artısı eksisi ile yorumlarınızı bekliyorum.
NOT: Fancılık yapmayın sonra ceremesini biz çekiyoz :)

3onur5

3onur5

Üye
benim tercihim z5 ten yana olur tasarımı g4 e göre daha iyi ve arayüzü daha sade , lg nin arayüzü biraz karışık gibi

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Z5 de aşırı ısınma sonunu var bunun yerine LG G4 alabilirsiniz.

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaxipmaN

Üye
z5 alırım, daha güçlü işlemci, daha uzun süreli güncelleme desteği

zencibitc

zencibitc

Üye
performans yazılım ve yazılım güncelliğinde tartışmasız sony bence asıl karşılaştırma kamera ve pil

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
xperia z5 tabikide videoda z5 premium var ama videoyu izle istersen
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
g4 de sanki sarsılmalar oluyor ön ve arka kamerada g4 ün de mikrofonu iyimiş

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben ikisini de almazdım ama illa alacak olsam z5 alırdım.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
G4 yakın arkadaşımda var kamera ve ses kalitesi olarak çok iyi gerçekten tasarım ve donanım olarak Z5 derim

kralberk13

kralberk13

Üye
donanım performans güncelleme diyosan z5

reflex

reflex

Üye
Z5 ve g4 diye bir oylama başlat bide forumda biri vardi z5 diye israr etti bende g4 diye aldi z5 i 1-2 ay gecmedi satti simdi s7 ye dondu g4 un sadece kamerasi degil ekranida daha iyi bence

0MG90

0MG90

Üye
Z5 serisinin daha fazla güncelleme alacağı belli zaten. Hiç değilse G4'e göre 1 güncelleme daha alır.
Onun dışında ikisi de iyi telefon. Arkadaşımda G4 var kullandım biraz gayet iyiydi. Zor seçim, bilemem :D

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
Luck Star

Luck Star

Üye
Sen hangi telefonu alırdın kardeşim.Tavsiyen nedir?
Ben s7 edge aldım önceki telefonlarim s6 edge, LG g3 g2 ve htc m7.

Tavsiye edeceklerim: s6 ve s6 edge

Tavsiye etmeyeceklerim komple lg
Nedeni çok fazla kronik sorunu var, servis değişim yapıyor gelende de oluyor. Sony de çok farklı değil az araştırsan görürsün.

HTC ye gelirsek fazla müzik dinlemediğim halde hoparlörü patladı ve kamera pespembe çekiyor yani pembemsi değil komple pembe çekiyor.

Araştırdım bu iki sorun da htc de çok görülüyor zira Sony ve htc kamerada başarısız.

Samsungun kötü yanı yok mu dersen eğer. S6 ve s6 edge çok fazla ram kullanıyordu ama yine de kasma yavaşlama olmadı. Bu durum 6.0 güncellemesi ile son buldu yaklaşık 1-1,2gb boş ram var artık.

Sadede gelirsek s6 en fazla 6.0 dan sonraki güncellemeyi alır ama z5 2-3 kere daha alır ama bu seni yanıltmasın telefon güncel olmayıp sorunsuz olması bence daha iyi.

Bütçeni yazarsan başka alternatifler de bakabiliriz LG den başım yandığı için kesinlikle ve kesinlikle onermeyecegim ilk markadir kendisi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

man20

man20

Üye
ikisi arasından z5 :oke:

baby_face_

baby_face_

Üye
Lg gitsin klima yapsın, tabiki z5

SM-G930F cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve falconn00
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G4 her konuda ezer Z5'i de karar senin tabi.
G5 ana konuda G4 den Z5'e geçen bir arkadaşımız vardı o aydınlatır seni bu tercih konusunda ya da gir sen bak yorumlarına.

• Beğen
Tepkiler: reflex

akyol1625

Üye
    Konu Sahibi
G4 her konuda ezer Z5'i de karar senin tabi.
G5 ana konuda G4 den Z5'e geçen bir arkadaşımız vardı o aydınlatır seni bu tercih konusunda ya da gir sen bak yorumlarına.
Tamam bir bakayım
Herkese çok teşekkür ediyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben tercihimi HTC A9'dan yana kullanırdım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: falconn00

Üst Alt