Öneri xperia z5 alıp almama konusunda kararsızım yardım acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun aldım telefonu

Invoke

Invoke

Üye
Hayırlı olsun.

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama kamerası ve videosu kötü

Invoke

Invoke

Üye
Almadan önce baksaydın keşke.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ehehehehe sony kamerası her zaman öyleydi :D hayırlı ve geçmiş olsun

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
öyle kötü olamaz videolarda güzel çekiyo z5 ile çekilen resimler var aiphone 6s e basıyo

zencibitc

zencibitc

Üye
adam telefonu almış bi ayarı yapmadığı için kameraya kötü demiş. bu nasıl bi karın ağrısı ki alay edercesine gülüyosun ? ben xperia z2 ile en son iphone 6 yı geçbildim. kaldıki z5 :D gerçekten android one kullanıyoken bu kadar alay edercesine gülmek ayıp kıskançlıktır.

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi

adam telefonu almış bi ayarı yapmadığı için kameraya kötü demiş. bu nasıl bi karın ağrısı ki alay edercesine gülüyosun ? ben xperia z2 ile en son iphone 6 yı geçbildim. kaldıki z5 :D gerçekten android one kullanıyoken bu kadar alay edercesine gülmek ayıp kıskançlıktır.
adam haklı alay geçmek ayıp ve kıskançlık onun yerine yardım etseydin daha iyi olurdu

byAndroid

byAndroid

Üye
Ne yapıyım burdan kamera sensörü mü getiriyim sana. Telefonu kullanan sensin. Kamerada ne görüyorsan o. Bunun yardımı ne yani. Bizim bilip senin kurcayalarak bulamadığın bişey gibi konuşmaya gerek yok. Bas bas bagiriyoz sony kameraları böyle vs. İllaki kamerayı kurcalayip herşeyi denemissindir. Biz daha napalım burdan kamera sensörü mü silelim. Yapacak bişey yok bi sorun olduğunu düşünüyorsan gönder servise

0MG90

0MG90

Üye
Kamera tüyoları var Sony destekte. Kapalı ortamlarda yani sahte ışıkta flaşla foto çekme.

Kamerası da abartılacak kadar kötü değildir. Kurcala biraz farklı yerlerde foto çek. DxOMark'ta 87 puan aldı bu kamera.

• Beğen
Tepkiler: theeternal
3onur5

3onur5

Üye
samsung galaxy k zoomdan sonra bütün telefon kameraları hikaye :D telefonu aldım satmaya kıyamıyorum

0MG90

0MG90

Üye
zencibitc

zencibitc

Üye
Ne yapıyım burdan kamera sensörü mü getiriyim sana. Telefonu kullanan sensin. Kamerada ne görüyorsan o. Bunun yardımı ne yani. Bizim bilip senin kurcayalarak bulamadığın bişey gibi konuşmaya gerek yok. Bas bas bagiriyoz sony kameraları böyle vs. İllaki kamerayı kurcalayip herşeyi denemissindir. Biz daha napalım burdan kamera sensörü mü silelim. Yapacak bişey yok bi sorun olduğunu düşünüyorsan gönder servise
burrası forum sitesi kardeşim parça satış sitesi değil. sensör zaten getiremezsin. konu burda telefon değil forum amacı. sen bu foruma kıytırık bilginle alay etmeye gelmişsin.bas bas bağırdığın kötü sony kamerasını diye büyük firmalar kullanıyor ? bu arada milleti eziceksen önce kendi telefonuna bak. adam z5 almış sen burda laf yapıyosun.

byAndroid

byAndroid

Üye
burrası forum sitesi kardeşim parça satış sitesi değil. sensör zaten getiremezsin. konu burda telefon değil forum amacı. sen bu foruma kıytırık bilginle alay etmeye gelmişsin.bas bas bağırdığın kötü sony kamerasını diye büyük firmalar kullanıyor ? bu arada milleti eziceksen önce kendi telefonuna bak. adam z5 almış sen burda laf yapıyosun.
Eee bana burda laf yetistirecegine söylesene ayarları da yapsın hadi. Z5 kullanan bile yok forumda hadi yardım et. Napicaksan artık. Alay diye bana diyorsun benim 700 liralık Gm ile dalga geçiyorsun. Kim alay ediyor belli. Ben sony nin sensörüne değil yazılımına laf atarım. İster yardım ederim ister etmem sanane bundan. Kıytırık bilgilerim ve milletle dalga geçtiğim için bu kadar post kastım zaten evet. İlla z2 ni katacaksin şurda. Ben sana sordum mu iphone 6 ile z2 ni karşılaştır diye. Kendi telefonu nu niye ortaya atıyorsun yada benim 700 lük Gm yi. Napcan milletin telefonunu. Konu bu mu yada forumun amacı. Z5 konumuz, z2 - iphone 6 veya Gm değil. Daha ois bilmeyen adam gelmiş burda bana laf yapıyor. Git deklanşör tusunla foto çek sen

zencibitc

zencibitc

Üye
ayarların olduğu yeri @0MG90 söyledi zaten. yardım etmen ilgilendirmez evet de milletle alay edemezsin. post kasmaktan kolayı yok. patavatsızca her şeye burnunu sokarsan bu yapılabilir.z2 mi örnek olsun diye kattım. sorma konusuna gelirsek bizde sana sony nin genel olarak kamera performansını sormadık. ve konu eğer z5 se sen neden tüm sony leri genelleyerek yorum yapıyosun ? ve sana şuan gm nin fiyatını soranda olmadı . ve oıs i bilmediğimi nerden çıkarttın ? önceki tartışmadan konuyu neden konumuz olan z5 mesajında açıyosun ? yazarken düşünmüyorsun bunu öğrenmiş oldum da bari 1 kere okusaydın :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Benim kıytırık bilgime laf edene burda herşeyi derim öncesini de sonrasını da katarım. Hayır madem ben alay ediyorum sen benim Gm ye niye laf atiyon onu söylesene. Resmen çelişkisin ya. Evet tüm sony kattım. Çünkü biri yeni sony model telefon alıyor ilk dediği şey kamera 20 mp gibi değil ya diyor. Millet aldanmış Megapixele iyi bişey bekliyorlar sonuç hüsran burda m5 inden tut Z ye kadar olan telefonlar bazı rakiplerinden geri kalıyor(bak kötü demiyorum rakiplerine oranla dahaa kötü) bu da kullanıcıyı tatmin etmiyor . Diğer cihazlarda sony sensörü kullanıyor onlar niye daha iyi düşündün mü? Konuyu buraya getiren de sensin. Alay ettiysem de sanane. Konu sahibi gereken şeyleri söyledi. Sana laf bile düşmez burda. Senden başka karışan var mı bak etrafa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt