Öneri Xperia Z1 Aksesuarlarım :D

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z1 Aksesuarlarım :D
Evet arkadaşlar @najanaja aracılığı ile aliexpress ten aldığım parçalar. Manyetik kablo da yolda onu bekliyoruz :D
@najanaja abi sen de gelenlerin fotolarını at buraya da millete biraz fikir veririz belki :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Anil-D ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
benim ne geldi ki :D daha bi tane geldi onuda yanlış sipariş vermişiz :D boyu kısa geldi hepsi gelsin öle ekleyek fotoları :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tamam abi yeni konu da açarız olmadı buraya ekleriz :D

Anil-D

Anil-D

Üye
hayirli olsun

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
najanaja

najanaja

Üye
Ahanda benim çantam :)

Anil-D

Anil-D

Üye
ne koyuyon onun icinr abi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
z2 icin büyük dilmi baya resimlerde öyle gozukuyor ben o cantaya neler sigdiririm neler
Yok kardeşim tam tersi küçük gelmiş adam compact için mi z1 için mi ney yollamış z2 ye küçük gelmiş. Kemere takılır cinsten işte kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Yok kardeşim tam tersi küçük gelmiş adam compact için mi z1 için mi ney yollamış z2 ye küçük gelmiş. Kemere takılır cinsten işte kardeşim.
3310 versiyonlu geldi bi an kemere takılır diyince

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Dun su geçirdi ondan oldu bu [emoji17]
Geçmiş olsun kardeşim ben bikaç kere soktum şimdi cesaret edemiyorum ama çeşmede yıkıyorum ondan korkmuyorum da bu aralar ezildi bumper içinde tereddütteyim :(

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Geçmiş olsun kardeşim ben bikaç kere soktum şimdi cesaret edemiyorum ama çeşmede yıkıyorum ondan korkmuyorum da bu aralar ezildi bumper içinde tereddütteyim :(
sanada gecmis olsun ama pirinc taktiği ile düzeldi bi daha emanet telefon almam ama ya

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
sanada gecmis olsun ama pirinc taktiği ile düzeldi bi daha emanet telefon almam ama ya
Emanete nasıl cesaret ettiysen sen de bi alemsin ha :D Neyse kardeşim benim uyku saatim gelmiş allaha emanet ol hayırlı geceler sonra yine başka konularda görüşmek üzere :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Yahu burda ne muhabbetler olmuş bu maxi bana hiç bildirim vermiyo :-) kılıfımda geldi nihayet değişiklik olsun diye bide iş kıyafetime uysun diye turuncu aldım :-D bayacırtlak gekdi bana acaba siyahmı alsaydım ama yinede çok sevdim güzel ve sağlam bi kılıf.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve @@DiAbLo@@

Üst Alt