Xperia z ekran deseni unuttum acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

masasa123

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z ekran deseni unuttum acil yardım
Arkadaşlar bugün ekran desenini degiştiriyim dedim degiştirdim okuldaydım 1 ders sonra baktım ki açılmıyor unutmuşum gmaili hatırlıyamıyorum reset atma denedim yapamadım nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz??

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
ses açma power tuşuna bas önce tek titreme az daha basılı tut 3 kere ttrynce tkrar aç telfnu
recovery e wipe data factory reset bas
reboot system now a bas cihazın açılacaktır

masasa123

Üye
    Konu Sahibi
usta recovery ekranı gelmiyor

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
alıntıdır...
Ses açma tuşu, kilit tuşu ve açma-kapama tuşlarına cihaz kapalı durumda iken aynı anda basılı tutuyoruz. Sony’lerde diğer Android cihazlardan farklı olarak Android wipe menüsü açılırken, cihaz siz tuşlara basılı tutmaya başladıktan biraz sonra, önce 1 kez, sonra 3 kez titriyor ve Sony logosu ekrana geliyor.

Wipe menüsü gelmeden, Sony Xperia Z otomatik olarak formatı gerç ştiriyor, sizin wipe menüsünden işlem yapmanıza gerek kalmıyor

Devamını Oku:

masasa123

Üye
    Konu Sahibi
ustam dedigini yaptım 1kez titreşti sonra da 3 kez sonra açtım yine aynı desen aynı ekranvarmı yardımcı olabilecek, arkadaşlarrrarkadaşlar sorunun çözümünü 2 günlük ugraş sonucundan buldum orayı burayı arayın diyenler oldu pc comp vb programlar kullanın recoveryde olmadı çözüm yolu şu google girip sony update service yazın indirin kurun sonra türkçeye çevirin hemen oluyor fabrika ayarlarına al yazııs çıkıyor bu kadar :)

• Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
silivriserdar

silivriserdar

Üye

Sony update service 21.07.2014 tarihinden itibaren desteğini kesmiş. Yukarıda verdiğim link ile yada Sony flash tool ile işlemleri yaparak desen kilidini kırabilirsiniz.

mesut169.mt

Üye
Arkadaşlar bugün ekran desenini degiştiriyim dedim degiştirdim okuldaydım 1 ders sonra baktım ki açılmıyor unutmuşum gmaili hatırlıyamıyorum reset atma denedim yapamadım nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz??
bende dosyası var başka türlü açamazsın

cihanata_1

cihanata_1

Üye
gmail eposta veya ikinci eposta hatırlıyorsanız şifre sıfırlayın veya bir şekilde format atacaksınız olmuyorsa stock romu yeniden yükleme de olabilir:)