xperia sp mi s4 mini mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

theyunus

theyunus

Üye
Yok arkadasim s4 aldim
Mini alacağıma s3 alirdim herhalde :D

Invoke

Invoke

Üye
Rami gec diyosunda aradaki ram farki 1gb bunu hatirlatayim ram cok onemlidir ayrica kasasi kalitesiz felan degil hic gidip telefonu inceledin mi bilip bilmeden yorum yapmayin kardesim

1gb ram farkı yok. S4 mini 1.5gm ram. Ayrıca 1gb ram yeterli, Xperia SP, S4 miniden daha düşük performans verecek bir cihaz değil.

- - - Eklendi - - -

Sony nin yaptigi telefonlarin cok dayanikli oldugunu iddia edenlere itafen: xperia z deki sarz giris portunun kapagini bi kirin bakalim telefon nasil su geciriyor (denendi)

Kapağı kırarsanız su geçirir, tabi denenmesine gerek yoktu. O kapaklar onun için konulmuş.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yalnız o kapakların çok dandik olduğu hemen kırıldığı söyleniyor ve su geçirmez diye her yerde reklamı geçen telefon su geçirince kullanıcı hatası raporu alıyor :D

Invoke

Invoke

Üye
Yalnız o kapakların çok dandik olduğu hemen kırıldığı söyleniyor ve su geçirmez diye her yerde reklamı geçen telefon su geçirince kullanıcı hatası raporu alıyor :D

Ben kolay kolay kopacağını düşünmüyorum, koparsa tabi bütün olayı biter, kapaklar gayet iyi duruyordu ben baktığımda, ki onu düşünerek sağlam yapıldığını düşünüyorum, yine kulaklık girişi için olan kapağa çok laf edildi, ZU da çözmüşler onu neyse ben daha önce bir samsung bir nokia ikisi de öyle kapakçıkları olan telefon kullandım hala duruyorlar kapaklar sağlam biri 5küsür diğeri 4küsür yıl oldu.
Ben memnun olan su geçirmeyen, havuzda sektirenini duydum. Dediğiniz konulara da diyecek bir şeyim yok aslında, sıkıntılı bir durum nasıl olacak ki, ben kapağı açıp içine su kaçırsam bozuldu desem adamlar değiştirse herkes böyle yapsa, telefonu yeniletme olayı doğardı. Telefonun suyu nereden aldığı belli oluyor mu acaba? Kameradan vs aldığı söyleniyordu, sanmıyorum ama belki bazıları bu şekilde hatalıdır, ki hatalıyı da anlarlar aslında yapmıyorsa o da sonynin şerefsizliği şimdi diyecek bir şey yok.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zaten telefonu suya sokmak için alanları anlamıyorum alırsın suya karşı daha rahat olursun sadece. İlk ürünler böyledir genelde adamlar yeni birşey yapar 100 cihazda denerler sorun olmaz 101. cihaz kullanıcıya gelir elinde patlar en azından artık çıkıyor 5 seneye kadar bütün cihazlar su geçirmez olur zaten.

Invoke

Invoke

Üye
Zaten telefonu suya sokmak için alanları anlamıyorum alırsın suya karşı daha rahat olursun sadece. İlk ürünler böyledir genelde adamlar yeni birşey yapar 100 cihazda denerler sorun olmaz 101. cihaz kullanıcıya gelir elinde patlar en azından artık çıkıyor 5 seneye kadar bütün cihazlar su geçirmez olur zaten.

Aynen, zamanla daha iyi olur.
Su geçirmez değil zaten daha dayanıklı, kırılmaz cam değil zaten kırılmaya karşı dayanıklı cam bunları bir öğrensek güzel olacak :D

iOSait

iOSait

Üye

Evet benim kuzeninki 2 hafta sonra kopmus biliyorum da soyluyorum

Invoke

Invoke

Üye
Benim tanıdıklarımda aylardır kullanıyor... Biz de bilmeden konuşmuyoruz.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
Rami gec diyosunda aradaki ram farki 1gb bunu hatirlatayim ram cok onemlidir ayrica kasasi kalitesiz felan degil hic gidip telefonu inceledin mi bilip bilmeden yorum yapmayin kardesim

ram farkı 1 GB değil. bende "bunu hatırlatıyım". çalıştığım sektörden dolayı telefonlarla içiçeyim. S4 min vb. sürekli elimin altında. inceledikte yorum yapıyoruz. canını sıkma sen

iOSait

iOSait

Üye
ram farkı 1 GB değil. bende "bunu hatırlatıyım". çalıştığım sektörden dolayı telefonlarla içiçeyim. S4 min vb. sürekli elimin altında. inceledikte yorum yapıyoruz. canını sıkma sen

Pardon yanlis soylemisim evet s4mini ram 1,5gb

iOSait

iOSait

Üye

Editor musun hocam

Üst Alt