Xperia ray vs galaxy s duos( GT-S7562)

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Xperia ray vs galaxy s duos( GT-S7562)
Arkadaşlar bende Sony Xperia ray tel var ve bir arkadaşım bana kendi teli Samsung galaxy s duos ( GT-S7562) yani çift sim kart destekli telini başabaş takas yapma teklifi etti.
Sizce yapmalıyım?

Kerim.

Kerim.

Üye
hayır asla yapma

mehmetg93

Üye
bencede yapma elindeki telefon güzel bi telefon tavsiye etmem

Invoke

Invoke

Üye
İşlemcisi düşük, gpusuda düşük tek artısı biraz daha raminin olması gibi ama o da ne kadar sana kalır bilemem sonuçta touchwizli değil mi? Çok sıkışıksan rame swap yaparsın rayde. Kamerası da kötü tabi, tasarımı da... :pro:
Tek cazip yanı ekranın daha büyük olması olabilir. Bence değmez.

fk555897

fk555897

Üye
Bence de değiştirme. Xperia Ray seni idare eder. Ayrıca Sony'lerin arayüzü TouchWiz'e göre daha stabil çalışıyor.

enterneoll

enterneoll

Üye
ben duos'u alırdım

• Beğen
Tepkiler: Kadir Cem
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yapmış olduğunuz yorumlar üçün hepinize teşekkür ederim!
Ama kısa bir internet araştırma ile galaxy s duos hakında bilgi edindim ve takas yapmama karar aldım!
Nedeni 4" ekrana sayıp ama bataryası çok düşük olmasi, kullanıcı yorumlara bakarsak cihazda takılma oluyormuş, en önemlisi ise geliştirici desteği neredeyse sifir olması. Yani rom desteği yok veya çok az!

Kerim.

Kerim.

Üye
s duos un nesini beğenip alacaksınız ki?adreno200lü dandik tasarımlı ve kötü malzeme kalitesi olan bi telefon.ray çok daha güzel bence(penci hoca sözüm sana değil:good:)

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
ZaZuM

ZaZuM

Üye
s duos un nesini beğenip alacaksınız ki?adreno200lü dandik tasarımlı ve kötü malzeme kalitesi olan bi telefon.ray çok daha güzel bence

yani ama değişiklik olsun diyerekden alırsan duos u pişman olursun

Baskentliia

Baskentliia

Üye
bencede yapma elindeki telefon güzel bi telefon tavsiye etmem pişman olursun sakıın demedi deme

Üst Alt