Tavsiye Xperia ray ile kore mali note2 başabaş takas yapma.

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Xperia ray ile kore mali note2 başabaş takas yapma.
arkadaşlar benim eski yaklaşık 2 senelik Xperia ray telefonum var ve bi arkadaş 1 haftalık kore mali note 2 ile başabaş takas yapmak istedi. :)
ben zaten mayıs ayının sonuna doğru yeni bir cihaz almayı düşünüyorum (tabi iyi bir cihaz :D) ama o zamana kadar merak üçün bi değişiklik olsun diye eski Xperia ray cihazımi takas yapmayı düşünüyorum. sizce bu takasi yapmalıyım yoksa yapmamalıyım?

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Invoke

Invoke

Üye
Tamam, Ray'in pek şekli yok, eskidi, donanımı çok düşük kaldı ama hala desteği var ve iş görüyor.
Replika cihazdan hayır gelmez, ben olsam takas etmezdim. :D

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca

yusuf1998x

Üye
kaçıncı kalite replikaki senin telefonla takas yapıyo . Replikaya bulaşmamanı tavsiye ederim satarkende sıkıntı çıkar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Tamam, Ray'in pek şekli yok, eskidi, donanımı çok düşük kaldı ama hala desteği var ve iş görüyor.
Replika cihazdan hayır gelmez, ben olsam takas etmezdim. :D
biliyorum zaten yaklaşık 2 ay sonra yeni cihaz almayı düşünüyorum. bu note2 ile en olmasa evde filim izlerim diye düşünmüştüm (ekrani büyük ya ) :D

Invoke

Invoke

Üye
biliyorum zaten yaklaşık 2 ay sonra yeni cihaz almayı düşünüyorum. bu note2 ile en olmasa evde filim izlerim diye düşünmüştüm (ekrani büyük ya ) :D

Sen bilirsin. Zaten ray de para etmiyor. İdare edersin bir şekilde. Pek kaybedecek bir şeyin yok sonuçta. Değişiklik olmuş olur. :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
En azından akadaşın sevinir replikadan kurtuldum diye hayrın olur :D

• Beğen
Tepkiler: Siycey ve beytullah6767
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Değiştir gitsin. :oke:

Luck Star

Luck Star

Üye
şahsen bulaşma derim :D babamın kulakları zarar gördü ve telefonu koydugu cep kısmı yani bacagında uyuşma var. bende 1-2 kez konuşmuştum onun telefonuyla baş ağrısı felan da yapyıyor. . replika mı ne bilmiyorum ama s4 le s5 arası birşeydi tam çözemedim :D 2 sinede benziyordu :ehe

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767 ve Invoke
fk555897

fk555897

Üye
Elindeki telefon eskide olsa kullanımı kötü olmayan bir telefon.

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
Adam 1haftalik telefonunu senin 2senelik ray ile neden takas etmek istesin böyle düşün:)

Son düzenleme:
  • Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
degistirme bence. yeni alinca elinde saglam yedek telefon olur en azindan. tipi de guzel takoz gibi replika tasimaktan iyi. gozunu bozar onun ekrani zaten:D

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Değiştirme bence, xperia ray köşeye koy dursun telefonun, hiçbir zararın olmaz, değiştirsen zararın olur, çünkü replika telefonlar pek sağlam olmuyorlar orjinallerine göre, 1 ay sonra replika telefon elinde patlarsa, kalırsın öyle :D

• Beğen
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yazdığınız yorumlar üçün hepinize teşekkürler :) teli takas yapmıyorum az kalsa bi hata yapacaktım. sizin sayenizde aklım başıma geldi :D
bugüne kadar Xperia ray e enaz 100 kere rom yükledim bi sorun çıkarmadı. 2 senelik telefon şu anda taş gibi ne ekranda nede kasada tek çizik bile yok çok temiz :)
yeni telefon aldığım zamanda bunu akrabalarının birisine hediye ederim olmasa evde köşede durar.

• Beğen

Üst Alt