Xperia Edition 2012 v.2 Yayında (Güncellemeler, 729 OC ve Görsellik..) By M.Akif INAL

Sponsorlu Bağlantılar

hacker_memoli

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Edition 2012 v.2 Yayında (Güncellemeler, 729 OC ve Görsellik..) By M.Akif INAL
Tanıtım
Beğenilen v1in Ardından v2 İçin Çalışmalara Başladım ve Birçok Cihazın Birçok Romunu Denedim. En Stabil Sorunsuz Çalışanı Değişik Yamalarla Ortaya Çıkardım. Umarım Çalışmayı Beğenirsiniz..

Neler Yeni ? :
/- Yeni Bir Android Rom (Başka Bir Cihazınki Portlanmıştır.)
-/ %100 Türkçedir.
/- Sistem 729 MHZ de Stabil Çalışmaktadır.
-/ Adreno Güncellemesi Eklendi. (Etkin.)
/- Bravia Engine Eklentisi Eklendi. (Etkin.)
-/ BeatsAudio Mod Uygulandı. (Ses Kalitesi İçin) (Etkin)
/- Sony Xloud Mod Uygulandı. (Ses Kalitesi İçin) (Etkin)
-- DSP Manager (Ses Yöneticisi) Sorunsuz Çalışmakta
-/ Xperia Arc ve Xperia S Karışımı Görsellik. (Bazı Fixler Yapılmıştır.)
/- Duvarkağıtları, Arkaplanlar ve Widgetler..
-/ Rehber, Arama Ekranları Düzenlendi. (Fixlendi)
/- Yeni Bir Açılış Animasyonu (Bootanimation) Eklendi
-/ Xperia S'nin Özel Sesleri ve Değişik Sesler, Melodiler Eklendi.
/- Diğer Çalışmalarımdan Farklı Bir Font Eklendi.
/- Xperia Anasayfası (Launcher) Eklendi. GÜNCELLENDİ
-/ Xperia İconları Düzenlendi ve Eklendi. (Fixlendi)
/- Youtube Güncellendi.
-/ Sosyal Uygulamalar Eklendi, Rom'a Uyumlu Hale Getirildi.
/- Yararlı Uygulamalar Eklendi. (Timescape,Facebook,Whatsapp Plus,TrackID(Sony Uygulaması),Twitter,Tapatalk, Musicbox Türkçe)
-/ GooglePlay Market ve Dahası....
/- YEPYENİ BİR SMS UYGULAMASI EKLENMİŞTİR. (Gerçekten Görsel ve Kaliteli Bir Uygulama. Kişileri Tek tek Yazmak Yerine Rehberden Seçeceksiniz ;) )

İNDİRME LİNKİ:

"MUTLAKA OKUYUNUZ"
NOT: Bu Çalışma Adı Bende Saklı Başka Bir Cihazın Romunun Bizim Cihaza Portlanmasıyla Yapılmıştır. Parlaklık, Sensör, Yeşil Ekran vb. Problemler Bulunmamaktadır.
NOT2: Bu Romu Elde Edene Kadar Bir Çok Kez Denemede Bulundum ve Bu Rom'ada Birçok Yama ve Fix Uyguladım. Bu Rom Benden İzinsiz Başka Bir Çalışma İçin Kullanılamaz. Kullananlara Hakkımı Helal Etmiyorum.
NOT3: Romu Yükledikten Sonra Cihazınıza Gelicek Herhangi Bir Problemde Sorumluluk Kabul Etmiyorum. Cihazına ve Kendine Güvenen Yüklesin. Kurulum Dosyası İndireceğiniz Rar'ın İçinde.
NOT4: Resimlerde Mesajlar Uygulamasında Numaramın Yazdığı Yerler Turkuaz Renkle Kapatılmıştır. Orjinali Öyle Değildir...
-- Romu kurduktan sonra bi fabrika Ayarlarına Dönünüz.
-- Marketten indirme hatası ve telefonu baştan başlattığınızda verilerin kaybolmaması için marketi Açtıktan 2-3 dk sonra telefonu baştan başlatın.
-- Daha Verimli Çalışması İçin yapınız.

----------YEŞİLLENME PROBLEMİ İÇİN "Yesillenme sorunu olanlar Ayarlardan Cyanogenmod ayarlarindan Ekran'a girin orda rotation animation u pasif hale getirin." Bu Şekilde Çözebilirler. Osman Arkadaşıma Tşk Ediyorum.Bu Çalışma Vodafone 945'e Aittir.

BU ÇALIŞMA İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, PARAYLA SATILAMAZ, BAŞKA BİR LİNKLE PAYLAŞILAMAZ ve DÜZENLENEMEZ...

[„¸ ¨º¤ø„¸¨º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨
¨°º¤ø„¸ XPERİA EDİTİON 2012 v.2 ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°` Made By M.Akif İNAL ¸„ø¤º°¨
¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨¸„ø¤º°¨ ¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¨º¤ø„¸

• Beğen
Tepkiler: mecengaver ve sedatsedat

acemi01

acemi01

Üye
:tşk:

kazuya12

Üye
slm bu rom xperia s modele uygun mu?

metinmet

metinmet

Üye
wifi sorunu var diyorlar bu romu
kulanan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim..

nurikaratas

nurikaratas

Üye
androidin hangi sürümü var bu romda?

ahmcakir

Üye
Arkadaşlar lütfen bana yardım edin romu yükleyemiyorum... tel.u root ettim,roc.man. kurdum,diğer şeyler de yaptım ama tel. kum saatinde takılı kalıyor, belki 10 kez falan yaptım...neden olmuyor?

PK123

Üye
Arkadaşlar bugün sanırım 8. kez rom yüklemeye kalktım. Her defasında aldığım hatayı aldım. Son umudum sizlerden gelecek öneriler. Eğer rom yükleyemezsem 2.1 ile bütün seneyi geçirmem gerekecek :) Hatayı açayım arkadaşlar recovery menüye geçmek istediğimde kum saatinde kilitleniyor. Kum saatini izliyorum dakikalarca recovery gelmeyincede bataryayı cıkartıp tekrar takıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler..

alexandrumee

alexandrumee

Üye
sürümü kaç ?

Üst Alt