Xperia Album ve Filmler [Yeni Arayüz][APK]

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sistem uygulaması gibi olur. Normal sildiğin gibi silemezsin ama rootlu cihazda silebilirsin tb ile ya da manual ya da farklı 3.parti uygulamalarla. Flashlamadan önce cwmden backup almak iyidir.

• Beğen
Tepkiler: kaanslmz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Xperia müzik player var mı? Musixmatch gibi yüksek ses veriyorsa kurmak lazım :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
:D.Ben kullanıyorum onu, viper4android ile birlikte. Bence gayet iyi. :D

omer durus

omer durus

Üye
tesekkurler

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Hort olacak ama,portlanabilen son sürüm olan 5.. Flashlamıştım çalışıyodu ama eski olduğundan son sürümleri yükledim,album önizleme göstermiyordu sistemden sildim normal yükledim albüm oldu ama filmler video oynatmak isteyince fc hatası veriyor nasıl port yapılır ya da filmleri nasıl tekrar çalıştırabilirim sürümüm 4.2.2

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hort olacak ama,portlanabilen son sürüm olan 5.. Flashlamıştım çalışıyodu ama eski olduğundan son sürümleri yükledim,album önizleme göstermiyordu sistemden sildim normal yükledim albüm oldu ama filmler video oynatmak isteyince fc hatası veriyor nasıl port yapılır ya da filmleri nasıl tekrar çalıştırabilirim sürümüm 4.2.2

Flashlamaya gerek yok, eski flashlı olanı silip bunları normal yüklediğin zaman çalışması lazım. Bakayım daha güncel sürüm var mıymış diye.
@Symbianizer Bunu dener misin son sürüm movies
Şu da son albüm:

Konuyu güncelleyeyim bu akşam.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Flashlamaya gerek yok, eski flashlı olanı silip bunları normal yüklediğin zaman çalışması lazım. Bakayım daha güncel sürüm var mıymış diye.
@Symbianizer Bunu dener misin son sürüm movies
Şu da son albüm:

Konuyu güncelleyeyim bu akşam.
Çalışıyor albümde sorun yok ama filmleri açıyorum,videoya tıklıyınca filmler duruyor :(

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürlerde çok eski bunlar :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Düzenlendi. Güncel linkler eklendi. Eski ekler kaldırıldı.

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

The Pancar

The Pancar

Üye
Teşekkürler

The Pancar

The Pancar

Üye
Albüm nasıl oluşturuyoruz