Xperia 2011 MDPI GALATASARAY Teması By .::Orochi::.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
...Orochi...

...Orochi...

Üye
    Konu Sahibi
Xperia 2011 MDPI GALATASARAY Teması By .::Orochi::.
Tema Xperia 2011 Serisi MDPI cihazlar içindir Xperia Active - Mini - Mini Pro - Live With Walkman içindir
Diğer 2011 serisi Cihazlarda Çalışır Ancak Duvar Kağıdında Bozulmalar Olur Elimde HDPI cihaz Olmadığı için Kusura Bakmayın :)

Root gerektirmez Dosyayı İndirip SD kartınıza Atıp Dosya Yöneticisinden Kurup Temalardan Seçebilirsiniz Default Temaların Üzerine Kurulmaz Ayrı Uygulama Olarak Kurulur....

Boyut: 679 KB
link :

Crixus07

Crixus07

Üye
off ya bıde hdpı olsaydı ıyı olcaktı :(

maki20

maki20

Üye
sağol ben neo v ye yükledim gayet iyi oldu

• Beğen
Tepkiler: ...Orochi...
esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler paylaşımların devamını bekliyoruz

aLLy_

aLLy_

Üye
Eline sağlık hocam yalnız bişey soracam pil göstergen dikkatimi çekti acaba nasıl yaptın bunu xperia mini hd var bende yardımcı olabilir misin , bide sadece galatasaray armalı yapabilme imkanın varmı temayı yazısız .. Teşekkürler.

...Orochi...

...Orochi...

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık hocam yalnız bişey soracam pil göstergen dikkatimi çekti acaba nasıl yaptın bunu xperia mini hd var bende yardımcı olabilir misin , bide sadece galatasaray armalı yapabilme imkanın varmı temayı yazısız .. Teşekkürler.

Tema Yapılır Zaten istediğin duvar kağdını kullanırsın

Pile gelince Cihazı Rootlayıp SystemUI.apk değiştirmen Gerekiyor Bu %1 lik değerde Gösterir 2011 serisi tüm cihazlar için uyumludur

orginali Burda İkonları Ben Kendim Ayarladım Birde Orjinalde Dil İngilizcedir SystemUI da Ben Türkçeleştirdim :)

• Beğen
Tepkiler: ferhat67_38
ferhat67_38

ferhat67_38

Üye
Senin bana ayarladığın temayı paylastım ama senın pc çöker lafından sonra adını yazmadım altına yazmamı ister misin? :oke:

aLLy_

aLLy_

Üye
Tema Yapılır Zaten istediğin duvar kağdını kullanırsın

Pile gelince Cihazı Rootlayıp SystemUI.apk değiştirmen Gerekiyor Bu %1 lik değerde Gösterir 2011 serisi tüm cihazlar için uyumludur

orginali Burda İkonları Ben Kendim Ayarladım Birde Orjinalde Dil İngilizcedir SystemUI da Ben Türkçeleştirdim :)

benim telefonum rootsuz maalesef nasıl rootlama yapabiliriz senin kullandığın pil göstergesi süper gözüküyor keşke yapabilsem kendi telefonuma

chun02

chun02

Üye
Arkadaşlar bn bu temayı bi telefona attım ama bi türlü açamadım yani tema olarak kullanamadım nasıl olucak lütfen anlatırmısınız telefonum xperia sola

...Orochi...

...Orochi...

Üye
    Konu Sahibi
bu tema Xperia 2011 serisi içindir Senin cihazın 2012 serisi bu temaları kullanamazsın Kurabilirsin ancak Temaların arasına çıkmaz Aynı şekilde Sola gibi 2012 serisi cihazların temalarını 2011 modellere kurabilirsin ama temalarda çıkmaz :) Elimde 2012 Serisi cihaz olmadığından şimdilik 2011 serilerine tema yapıyorum...

chun02

chun02

Üye
tamam kardeşim saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt