xpand-3D & C7

• 6 Mayıs 2011
  • 1656 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhabalar
    Dün Thor'a gittim.(Film kötüydü ama konumuz o değil :D) Xpand3D gözlükleriyle telefona bakınca bir garip oluyor. Konusu açılmıştı sanki ama ben emin olmak için bir daha sormak istedim. Telefonda öyle bir özellik varmı yoksa sadece gözlüğün yapısından mı kaynaklanıyor.(Bence 2.si)

Yazan: trontr
  2. Gözlüğün yapısı, böyle bir konu daha öncede açıldı. :)... Al eline 7210, onunda menüsü öyle bir "garip" Gözüküecektir.. :)

Zaten o gözlüklerin görüntüyü işlemesi apayrı bişey.. :)

----------Eklendi @ 12:46:47 ---------- Yazıldı @ 12:46:32 ----------

Gözlüğün yapısı, böyle bir konu daha öncede açıldı. :)... Al eline 7210, onunda menüsü öyle bir "garip" Gözüküecektir.. :)

Zaten o gözlüklerin görüntüyü işlemesi apayrı bişey.. :)

3. zaten o gözlkle bknca sanki menü sanki 3d gorunuyo xD

4. aynı olay htclerin bazı modellerindede oluyor. şaşıracak bişey yok

5. ....arkadaslar ne gozluk yapısından bahsedıuosunuz sız...n8 zaten 3D oyun desteklı bır telefon...gozluksuz herhangı bır ıcınde kareler olan tema yukleyıp bakın emın olun

6. :d::d::d::d::d::d:

3d oyun destekliyor he :D

7. 3D derken görüntünün ekrandan çıktığını mı soyluyorsun :D

8. evet aynen onu kastediyor broşürü okumuşta arkadaş :D bu arkadaş toplantıyada gtmişti nokianın :D

9. c7imde speedx diye bir oyun var. optionsdan 3d olarak ayarlayabılıyorum ama gözlük olmadıgı için düzgün gözükmüyor:angry:

10. evet o youn bende de var ama xpand gözlüğü o oyun için değil. onun gözlüğü dandik mavi kırmızı gözlük :D

11. speedx i 3d modunda deneyin süper oluyor

12. evet n8 3D destekliyor..... speedx te 3D olduğuna göre başka oyunlardada olabilir.. bu demekki 3D filmde izleyebiliriz:evet:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 21:30