xpand-3D & C7

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trontr

Üye
    Konu Sahibi
xpand-3D & C7
merhabalar
Dün Thor'a gittim.(Film kötüydü ama konumuz o değil :D) Xpand3D gözlükleriyle telefona bakınca bir garip oluyor. Konusu açılmıştı sanki ama ben emin olmak için bir daha sormak istedim. Telefonda öyle bir özellik varmı yoksa sadece gözlüğün yapısından mı kaynaklanıyor.(Bence 2.si)

sh0ck

sh0ck

Üye
Gözlüğün yapısı, böyle bir konu daha öncede açıldı. :)... Al eline 7210, onunda menüsü öyle bir "garip" Gözüküecektir.. :)

Zaten o gözlüklerin görüntüyü işlemesi apayrı bişey.. :)

----------Eklendi @ 12:46:47 ---------- Yazıldı @ 12:46:32 ----------

Gözlüğün yapısı, böyle bir konu daha öncede açıldı. :)... Al eline 7210, onunda menüsü öyle bir "garip" Gözüküecektir.. :)

SilentOne

SilentOne

Üye
zaten o gözlkle bknca sanki menü sanki 3d gorunuyo xD

mad-x

mad-x

Üye
aynı olay htclerin bazı modellerindede oluyor. şaşıracak bişey yok

okin

okin

Üye

----------Eklendi @ 12:46:47 ---------- Yazıldı @ 12:46:32 ----------

....arkadaslar ne gozluk yapısından bahsedıuosunuz sız...n8 zaten 3D oyun desteklı bır telefon...gozluksuz herhangı bır ıcınde kareler olan tema yukleyıp bakın emın olun

sh0ck

sh0ck

Üye
....arkadaslar ne gozluk yapısından bahsedıuosunuz sız...n8 zaten 3D oyun desteklı bır telefon...gozluksuz herhangı bır ıcınde kareler olan tema yukleyıp bakın emın olun

:d::d::d::d::d::d:

3d oyun destekliyor he :D

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
3D derken görüntünün ekrandan çıktığını mı soyluyorsun :D

eaagent

eaagent

Üye
evet aynen onu kastediyor broşürü okumuşta arkadaş :D bu arkadaş toplantıyada gtmişti nokianın :D

Slanq

Üye
c7imde speedx diye bir oyun var. optionsdan 3d olarak ayarlayabılıyorum ama gözlük olmadıgı için düzgün gözükmüyor:angry:

trontr

Üye
    Konu Sahibi
evet o youn bende de var ama xpand gözlüğü o oyun için değil. onun gözlüğü dandik mavi kırmızı gözlük :D

Utku

Utku

Üye
speedx i 3d modunda deneyin süper oluyor

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
evet n8 3D destekliyor..... speedx te 3D olduğuna göre başka oyunlardada olabilir.. bu demekki 3D filmde izleyebiliriz:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt