Xiaomi Cihazlarda VoWifi Nasıl Açılır?


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
images.png

VoWifi Nedir?
Kısaca açıklamak gerekirse "VoWifi, telefon şebekenizin yetersiz kaldığı anlarda Wi-Fi üzerinden sesli ve görüntülü telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan bir özellik" olarak tanımlanır. Bir diger anlam olarak da Volte'nin wifi versiyonu denebilir.

Nasıl açılacağına gelir isek öncelikle aşağıdaki kodu girin ve check disable yazisini görün:

Kod:
*#*#869434#*#*
Check disable yazisini gordukten sonra sim kart ayarlarindan simi seçin ve resimde en alttaki aktif olmayan wifi ile aramayı etkinlestirin :
875b8037-2b85-42cd-a517-580c7abfe4c8.png

En son olarak ise cihazınızı yeniden başlatın. İşlem bu kadar. :oke:
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: arslan3332, korkusuz__ ve Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt