• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Bildirim Ledleri Kalitesizliği

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Bildirim Ledleri Kalitesizliği
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ayrıca

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, bilisimler, PALA. ve 1 kişi daha

Buğra

Buğra

Admin
Video için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
PALA.

PALA.

Üye
F/P ürün bir için ideal...

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Evet power bankın ışıklarını bende farkettim yanlış hatırlamıyorsam ışıkları yanarken dışarı kaçırmaması lazım hangi siteden aldınız?:hmmm

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Evet power bankın ışıklarını bende farkettim yanlış hatırlamıyorsam ışıkları yanarken dışarı kaçırmaması lazım hangi siteden aldınız?:hmmm
n11.com Daha Önceden Gittigidiyordan Almıştım Aldığım Gün Yataktan Yere Düştü Pilleri Dişari Fırladı Olduğu Gibi Gittim İade Etmiştim.
Doğrulama Kodunu Siteye Girdim
"Bu gerçek bir üründür. Bu güvenlik kodu, 55991 kez sorguya çekilmişti." Diyo Acep Orjinal Değil Mi :hmmm

Satıcıya Mesaj Attım Dur Bakalım

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
n11.com Daha Önceden Gittigidiyordan Almıştım Aldığım Gün Yataktan Yere Düştü Pilleri Dişari Fırladı Olduğu Gibi Gittim İade Etmiştim.
Doğrulama Kodunu Siteye Girdim
"Bu gerçek bir üründür. Bu güvenlik kodu, 55991 kez sorguya çekilmişti." Diyo Acep Orjinal Değil Mi :hmmm

Satıcıya Mesaj Attım Dur Bakalım
N11 den arkadaşa askerlik teli aldık arızalı çıktı.N11.com a güvenim azaldı.Ama sizinki birde yere düşmüş. Sizin yaptığınızı ben kendi powerbanklarımda yaptım yani kendi kendini şarj ediyormu baktım olmuyor.Orjinallik testinde bu ürün ilk defa sorguya çekilmiştir dedi ama sizinki sanırım çok sorguya çekilmiş.Bir konu daha normalde powerbankın ışıkları yandığı zaman dışarı parlamaması lazım.

Son düzenleme:

Üst Alt