X-plore 1.40 [En Son Sürüm] Olay olay!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
X-plore 1.40 [En Son Sürüm] Olay olay!!!!
X-plore 1.40 Çıktııı!!!:......

Özellikler:
Tüm sürücü / klasör / ağaç görünümünde * telefon dosyaları
• Entegre metin ve resim görüntüleyici
• Bilgileri dosyası
• Düzenle dosyası (okuma gizli öznitelikleri sadece, vb)
• Yeni isim ver ve dosyaları silmek
• oluşturma veya metin dosyaları değiştir
• klasörler oluşturun
• Çoklu seçim
• kopyalama veya taşıma dosyaları ve klasörleri
• Bluetooth veya kızılötesi ile dosyaları gönderin
ZIP, RAR, Kavanoz dan • ayıkla dosyaları arşivler
• Paketi Sıkıştırılmış arşiv dosyaları
• Profili Word belgelerini
• Donanım aygıt bilgi
• iş süreçleri ve görevler **
• Dahili programı güncelleştirmek içinde
• İzleme, klasörler mesajlaşma dosyaları kaydetme
• Hex görüntüleyici ve editör
• Ara dosyaları
• Klasör hotkeys
• Basit ses çalar
• Basit video oynatıcı
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN TEŞEKKÜR BUTONU SAG ALTTA By Emir...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersantaran, Maxis_, şaşkın aşık ve 71 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Emeğine sağlık Emir süper paylaşım oldu....

hotbord_34

Üye
Tsk eline saglık 1.35 ile 1.40 ne gibi degisiklikler var

ertin

Üye
Eski sürümlerdeki Çoğu hatalar giderilmiş Herkes bunu kullnsın

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkür

kullanici004

Üye
Önceden 0.01 er arttırıyorlardı sürümlerini şimdi 0.05 er arttırmışlar.

Şurdan da indirilebilir.

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Önceden 0.01 er arttırıyorlardı sürümlerini şimdi 0.05 er arttırmışlar.

Şurdan da indirilebilir.
:D kardeşim lütfen maxicep haricinde başka sitenin linkini verme ceza yersin ve link in zaten ölmüş :oke:

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Eski sürümlerdeki Çoğu hatalar giderilmiş Herkes bunu kullnsın

Nasıl bu kadar emin konuşabiliyosunuz ?

sadece kaydırma konusundaki ufak bir hata giderildi..
Vee v1.35 te olmayan şu 3 hatası mevcut...>>>

1- # TUŞU HATASI : # tusuyla menüde aşağı doğru scroll(kaydırma) yaparken program kendi kendine klasörleri ve dosyaları işaretliyor.
2- RESİM AÇMAMA HATASI : eski versiyonun açabildiği büyük büyutlu resimleri bu versiyonun memory error hafıza yetersiz diyerek bazen açamadığı bildirilmiş
3- EXTRACT HATASI : jar,zip ve rar dosyalarını extract(dizine çıkartma) hatası olduğu,programın sıkıştırılmış dosya içindeki birden fazla dosya işaretlense bile bazen sadece 1 dosyayı çıkarttığı bazen de hiç işlem yapamadığı bildirilmiş.

Bunlar kullanıcı görüşleri, tabii bende karşılaştım maalesef..
istisnalar olabilir ama çoğu telefonlarda bu hatalar görülüyor...:lol

kullanici004

Üye
Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyosunuz ?

sadece kaydırma konusundaki ufak bir hata giderildi..
Vee v1.35 te olmayan şu 3 hatası mevcut...>>>

1- # TUŞU HATASI : # tusuyla menüde aşağı doğru scroll(kaydırma) yaparken program kendi kendine klasörleri ve dosyaları işaretliyor.
2- RESİM AÇMAMA HATASI : eski versiyonun açabildiği büyük büyutlu resimleri bu versiyonun memory error hafıza yetersiz diyerek bazen açamadığı bildirilmiş
3- EXTRACT HATASI : jar,zip ve rar dosyalarını extract(dizine çıkartma) hatası olduğu,programın sıkıştırılmış dosya içindeki birden fazla dosya işaretlense bile bazen sadece 1 dosyayı çıkarttığı bazen de hiç işlem yapamadığı bildirilmiş.

Bunlar kullanıcı görüşleri, tabii bende karşılaştım maalesef..
istisnalar olabilir ama çoğu telefonlarda bu hatalar görülüyor...:lol
kardeşim ben x-plore yi tam 2 yıla yakın kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım ama sen o problemler var diyorsan belki dogrudur ama ben hiçbir problem yaşamadım ve her yenilenen versiyonu bir öncekinden daha iyi çünkü hatalar gideriliyor ve geliştiriliyor program bunuda bilmeni isterim :oke: :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Sevgili kardeşim zaten bu verdiğim programın resmi sitesi.
biliyorum ama adminler dinlemiyor kardeş anladınmı o zaman her konuya link vermeye devam et resmi sitesi diye ok ve sonucunu görürsün benim amacım sadece dost uyarısı

sublieutenant

sublieutenant

Üye
kardeşim ben x-plore yi tam 2 yıla yakın kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım ama sen o problemler var diyorsan belki dogrudur ama ben hiçbir problem yaşamadım ve her yenilenen versiyonu bir öncekinden daha iyi çünkü hatalar gideriliyor ve geliştiriliyor program bunuda bilmeni isterim :oke: :oke:

--------------- Ekleme ---------------

biliyorum ama adminler dinlemiyor kardeş anladınmı o zaman her konuya link vermeye devam et resmi sitesi diye ok ve sonucunu görürsün benim amacım sadece dost uyarısı

Bunu ben demiyorum, X-plore kullanan genel dünya kullanıcıları söylüyor.. Geliştirildiğini bana anlatmayın lütfen ...:oke:

Buyrun orjinal sitesi linkidir ... >>>

Emir

Emir

Üye
    Konu Sahibi
Bunu ben demiyorum, X-plore kullanan genel dünya kullanıcıları söylüyor.. Geliştirildiğini bana anlatmayın lütfen ...:oke:

Buyrun orjinal sitesi linkidir ... >>>
tamam kardeş haklısın

sublieutenant

sublieutenant

Üye

Direk foruma gider,, bakınız kullanıcıların ne gibi şikayetleri varmış...:oke:

Haklı veya haksız olarak yorum yazmıyorum, sadece sitemize birşeyler kazandırmaya bakıyorum..
Biraz eski bir üyeyim ve işim gereği pek fazla girme imkanım olmuyor...
x-plore 1.35 daha iyiydi gibisinden bir görüşte bulundum sadece.. ama benimde şuan telefonumda 1.40sürüm mevcuttur...
:lol

kullanici004

Üye

O zaman siteye koyun gibi sadece teşekkür iletileri asmak lazım. Ya da dini forumlardaki gibi "Allah razı olsun." lafı. Biraz canlılık katayım dedim foruma. Yöneticiler kızmazlar umarım. :)

r0ket

r0ket

Üye
sağolasın kardeşim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Arakadaşlar isteyen programı indirmez..burda boş yere gerginlik çıkarmayalım lütfen..amaç paylaşmak..program gayet yerinde bir program..

Üst Alt