X-plore 1.30 Türkçe Dosya Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

ejder-

Üye
çok teşekkürler

ReLax66

Üye
---------------------------------------

Bizim Bu millet ne kadar okuma özürlü ya, Programı gördünüz mü hemen indirelim yükleyelim diyorsunuz, sanki cok yasal bişey yapıyormuş gibi. ekmek piş ağzıma düş diyonuz.

Programı gördünüz mü bi araştırın, millet yorumda ne yazmış okusanıza önce.

Programa gelince Ben programın 1,21 versiyonunu tele atmıştım , sertifika dedi... sertifikalandırayım dedim sertifikam olan site arıza verdi.. Telin Tarihini 2008 yaptım 1,21 i yükledim... Keyini de yazdım kurdum telefona... Sonra telefonda kurcaladım dilini türkceye cevirdim, kurcaladım, sonra Güncelleyim dedim, Telefon sordu internete bağlanıp güncellensin mi diye Evet güncelle dedim, otomatik olarak telefona 1,30 u internetden indi telefona...ha ne zamana kadar kullanırım bunu bende bilmiyom :)
benim merak ettiğim sey, Bu programın Mantığı Nedir ? yani tamam dosyaları görebilme, saklayabilme falan ama , Bunu hangi mantıkla yapıyor ? ZiPleyerek mi Telefonda saklanıyor görüntüler videolar vs. ? ve Mesajları nasıl gizleyebilirim , asıl arastırdıgım sey bu ve hiç bi Tarife de yazmamışlar..

-------------------------------------------------------

vusalx

Üye
ya bu n73 çalışmıyor arkadaşlar yüklenemedi diye uyarı alıyorum pls.. help

milestone

milestone

Üye
---------------------------------------

Bizim Bu millet ne kadar okuma özürlü ya, Programı gördünüz mü hemen indirelim yükleyelim diyorsunuz, sanki cok yasal bişey yapıyormuş gibi. ekmek piş ağzıma düş diyonuz.

Programı gördünüz mü bi araştırın, millet yorumda ne yazmış okusanıza önce.

Programa gelince Ben programın 1,21 versiyonunu tele atmıştım , sertifika dedi... sertifikalandırayım dedim sertifikam olan site arıza verdi.. Telin Tarihini 2008 yaptım 1,21 i yükledim... Keyini de yazdım kurdum telefona... Sonra telefonda kurcaladım dilini türkceye cevirdim, kurcaladım, sonra Güncelleyim dedim, Telefon sordu internete bağlanıp güncellensin mi diye Evet güncelle dedim, otomatik olarak telefona 1,30 u internetden indi telefona...ha ne zamana kadar kullanırım bunu bende bilmiyom :)
benim merak ettiğim sey, Bu programın Mantığı Nedir ? yani tamam dosyaları görebilme, saklayabilme falan ama , Bunu hangi mantıkla yapıyor ? ZiPleyerek mi Telefonda saklanıyor görüntüler videolar vs. ? ve Mesajları nasıl gizleyebilirim , asıl arastırdıgım sey bu ve hiç bi Tarife de yazmamışlar..

-------------------------------------------------------
bu ne perhiz bu ne lahana turşusu,,, kalın kalında yazmışın ama sen ilk mesajları bile okumamışsın, ilk mesajları oku bari ne işe yaradığını öğrenirsin programın

mercek76

mercek76

Üye
çok saolasın:oke:

handsomeismail1982

handsomeismail1982

Üye
bende n 80 var yükledim kayıt dosyasındanda sifreyi aldım sorun çıkmadı su an kullanıyorum tesekkürler

kordiyal10

Üye
Allah razı olsun en güzel site burası bir daha işimi başka yerde görmeye çalışan ne olsun...

arven_005

arven_005

Üye
eline sağlık

erdalbattal

erdalbattal

Üye
çok saolasın kardes tamda ihtiyac duyduğum uygulama eywallah eline salık:oke:

cesimo

cesimo

Üye
Teşekkürler

rıdvanzeybek

rıdvanzeybek

Üye
ya dostum xplore 1.3o hata veriyo

CK1991

CK1991

Üye
1.31 sürümü ne zaman gelir acaba ?

tamamkabul

Üye
Edit.Yanlışlık oldu....

rıdvanzeybek

rıdvanzeybek

Üye
ya yine sorun veriyo
bi yardım et bizahmet

34tango

34tango

Üye
teşekkürler

senol_gs

senol_gs

Üye
Teşekkürler Kardeş...

resulemrah

resulemrah

Üye
teşekkürler de tam surum olmuo?

paparazzi07

Üye
beyler bu xplore da C:sys-bin dosyalarina nasil giriyorsunuz ben ayarlardan gizli dosyalari rom rem dosyalari goster dedigim halde gostermiyo bilen varmi telefon mu arizali acaba ayrica pylasim icin saol

matt01

Üye
beyler bu xplore da C:sys-bin dosyalarina nasil giriyorsunuz ben ayarlardan gizli dosyalari rom rem dosyalari goster dedigim halde gostermiyo bilen varmi telefon mu arizali acaba ayrica pylasim icin saol
telefonu hacklemen lazım kardeşim;)

resulemrah

resulemrah

Üye
tesekkurler

--------------- Ekleme ---------------

Tesekkurler , ellerine saglik !

Üst Alt