X-6 16 gb

 • 29 Nisan 2011
 • 621 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar bende Nokia X-6 16 GB var,facebook'a Turkcell'lin ayda 3 TL lik paketine üye olarak giriyorum.ücretsiz facebook'ta videoları göremiyorum çünkü.derdim şu; üye olduğum paketten facebook'a girdiğimde videoları açmak için Flash player'inizi yükseltin diye uyarı alıyorum.bu problemi nasıl aşarım,lütfen bu konuyu bilen birileri yardımcı olursa sevineceğim.bu flash player sürümünü nasıl nerede bulacağım nasıl yükleyeceğim? sevgiler.
   


  Yazan: eross16
 2. x6 da face de video izleyemezsin.. ancak diğer web tarayıcılarını kullanacak izleye bilirsin opera, sykfire gibi....
   
 3. sağol arkadaşım,fakat opera'yı nasıl kullanıcam,benim face üyelik paketiyle nasıl yapacağım biraz detay versen,memnun olucam bu konlarda bilgim yok,açıkcası...
   
 4. operayla izleyemessın falan. skyfire da ulkemızde engellı. x6 da ızlenrmı bılmıorm ama. bolt 2.5 i indirp izleyebelırsn kardeşm.
   
 5. ben zaten herhangi bi tarayıcı önermek amacıyla isim verdim sitede yeterince web tarayıcı var zaten.... ben n8 kullanıyorum hiç bir web tarayıcıya gerek duymadan izliyorum zaten videoları felan....
   
 6. vıdeo ızlenmyen bı programı ornek vermen dekı amac ne ozman dostum.? yanlış bılgı vermeyeılm arkadaşlara.n8ınıde sormadık tebrıkler.
   
 7. Bolt 2.5 iLe İzleyebilirsin Ama Görüntü Pek İyi DeğiL. Eğer İndirerek İzlemek İstesen Telefonun Tarayıcısından veya Opera iLe touch.facebook.com Adresine Gir ve Ordan İzlemek İstediğin Videoya Tıkla İndirsin Öyle İzle (Bi Ara İndirirken ReaL Playeri Açıyordu Hem İndiriyor Hemde İzliyordun Şimdi Oluyor Mu Bilmiyorum İstersen Bi Dene)... :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 22:40