X-6 16 gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eross16

eross16

Üye
    Konu Sahibi
X-6 16 gb
arkadaşlar bende Nokia X-6 16 GB var,facebook'a Turkcell'lin ayda 3 TL lik paketine üye olarak giriyorum.ücretsiz facebook'ta videoları göremiyorum çünkü.derdim şu; üye olduğum paketten facebook'a girdiğimde videoları açmak için Flash player'inizi yükseltin diye uyarı alıyorum.bu problemi nasıl aşarım,lütfen bu konuyu bilen birileri yardımcı olursa sevineceğim.bu flash player sürümünü nasıl nerede bulacağım nasıl yükleyeceğim? sevgiler.

serhat_002

serhat_002

Üye
x6 da face de video izleyemezsin.. ancak diğer web tarayıcılarını kullanacak izleye bilirsin opera, sykfire gibi....

eross16

eross16

Üye
    Konu Sahibi
sağol arkadaşım,fakat opera'yı nasıl kullanıcam,benim face üyelik paketiyle nasıl yapacağım biraz detay versen,memnun olucam bu konlarda bilgim yok,açıkcası...

'Patron

'Patron

Üye
x6 da face de video izleyemezsin.. ancak diğer web tarayıcılarını kullanacak izleye bilirsin opera, sykfire gibi....

operayla izleyemessın falan. skyfire da ulkemızde engellı. x6 da ızlenrmı bılmıorm ama. bolt 2.5 i indirp izleyebelırsn kardeşm.

serhat_002

serhat_002

Üye

operayla izleyemessın falan. skyfire da ulkemızde engellı. x6 da ızlenrmı bılmıorm ama. bolt 2.5 i indirp izleyebelırsn kardeşm.

ben zaten herhangi bi tarayıcı önermek amacıyla isim verdim sitede yeterince web tarayıcı var zaten.... ben n8 kullanıyorum hiç bir web tarayıcıya gerek duymadan izliyorum zaten videoları felan....

'Patron

'Patron

Üye
ben zaten herhangi bi tarayıcı önermek amacıyla isim verdim sitede yeterince web tarayıcı var zaten.... ben n8 kullanıyorum hiç bir web tarayıcıya gerek duymadan izliyorum zaten videoları felan....
vıdeo ızlenmyen bı programı ornek vermen dekı amac ne ozman dostum.? yanlış bılgı vermeyeılm arkadaşlara.n8ınıde sormadık tebrıkler.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bolt 2.5 iLe İzleyebilirsin Ama Görüntü Pek İyi DeğiL. Eğer İndirerek İzlemek İstesen Telefonun Tarayıcısından veya Opera iLe touch.facebook.com Adresine Gir ve Ordan İzlemek İstediğin Videoya Tıkla İndirsin Öyle İzle (Bi Ara İndirirken ReaL Playeri Açıyordu Hem İndiriyor Hemde İzliyordun Şimdi Oluyor Mu Bilmiyorum İstersen Bi Dene)... :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt