www.ismimiz.com

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcapkan

Üye
    Konu Sahibi
www.ismimiz.com
arkadaşlar bu tür bi site yapabilirmiyim acaba vede ücretsiz program falan yüklenebilir türkçe bildiğiniz site varmı acaba;?yardım larınız için şimdiden tşk ederim

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by mcapkan@Aug 13 2005, 11:20 AM
arkadaşlar bu tür bi site yapabilirmiyim acaba vede ücretsiz program falan yüklenebilir türkçe bildiğiniz site varmı acaba;?yardım larınız için şimdiden tşk ederim
[post=130945]Quoted post[/post]​

mynette var. Oradan yapabilirsin sitemynet.com uzantılı alabilirsin ;)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
tabiki yapabilirsin içerik olarak ne düşünüyorsun ?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by serdaronlinenet+Aug 13 2005, 11:25 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(serdaronlinenet &#064; Aug 13 2005, 11:25 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mcapkan@Aug 13 2005, 11:20 AM
arkadaşlar bu tür bi site yapabilirmiyim acaba vede ücretsiz  program falan yüklenebilir türkçe bildiğiniz site varmı acaba;?yardım larınız için şimdiden tşk ederim
[post=130945]Quoted post[/post]​

mynette var. Oradan yapabilirsin sitemynet.com uzantılı alabilirsin ;)
[post=130951]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Yonlendirden aldığınız domain&#39;in mynette de çalışmasını isteyen varsa pm den msn adresni yollasın bana kendisine anlatayım ;)

mcapkan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben yaptım sitemynet den ama buna web tasarim yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirm

UndeRqRo.uNd

Üye
MS frontpage kurup çalışmaları sıfırdan başlayabilirsin web&#39;de dersler bulabilir sorun olursa yazarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...