Wt19i ses tuşlari ile müzik değiştirme merak ve çözüm bekliyorum yardim üstatlar!!!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
06321035

06321035

Üye
En son yazılım sorunLARI yüzüden garantiye giden telefonum şimdi ise ilk versiyona döndürüldü.gayet iyi oldu ama merka ettiğim.
sevgili üstatların hazırlardığı romlaRda bu çözüm var. Ama telefonunun garanti kapsamı dışında bırakmadan bir uygulama gibi ses tuşları ile müzik değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir mi? OLUR VEYA OLMAZ BİR CEVAP BEKLİYORUM.SAYGILAR:hmmm
 
Hearkinless

Hearkinless

Üye
Olmaz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt