Karşılaştırma wp'ye geçtim ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
wp'ye geçtim ama...
Arkadaşlar iphone 5ten rehberi olduğu gibi mailime attım. Hattı lumia 925'e taktıktan sonra maile girdim. Mailde rehberin üzerine tıkladığımda sadece bir numara indirdi. Aynı işlemi sıfırladıktan sonra iphone'da denedim. Sorunsuz rehberin tamamı indi. Konu açmak istemezdim ama ust konuda yazdım pek gören olmadı.. Şimdiden teşekkürler

alasulumurat

alasulumurat

Üye
önceki hesabından telefon rehberini export yapıp. Microsoft hesabından export ettiğin dosyayı import etmen gerekiyor. Telefonunda sim kart olmasa da olur. Karta yüklenmiyor numaralar hesaba yükleniyor.

beats

beats

Üye
Daha önce de yazmıştım:
iCloud hesabını telefonunuza ekleyin. Kişiler>...>Ayarlar>Kişileri filtrele menüsünü açtıktan sonra eklediğiniz hesaplar listesi çıkacak. iCloud hesabının önündeki kutucuk işaretli ise işlem tamam değilse işaretleyip çıkabilirsin. Hesapta telefon numarası olmayan kişileri gizlemek istiyorsan Kişiler>...>Ayarlar>Kişileri filtrele>Telefon numarası olmayan kişileri gizle>Açık yine işlem tamam.

Kişileri aktarmak için SIM kartına gerek yok. Verilerimi aktar uygulamasıyla da aktarabilirsin. Uygulama:

Bunu da inceleyin:

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler arkadaşlar sorun çözüldü şimdi ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt