Wpde Veri Sayacı Gibi Bir Uygulama Yokmu?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Wpde Veri Sayacı Gibi Bir Uygulama Yokmu?
Hangi Uygulama Neti Ne Kadar KUllanıyor Öğrenemiyormuyuz? Dün Mağazayı Talan Ettim Göremedim Bişey :hmmm
Bunlar Gibi Symbiandan Bunlar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wp8.1 kullanıryorsan nokianın bir uygualması vardı mağazada lumia diye tarat çıkar şuan ismi aklıma gelmiyor, ama windows 10 mobile kullanıyorsan sisteme direk gömülü var ayarlar- ağ ve kablosuz-veri kullanımı-kullanım ayrıntıları

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
wp8.1 kullanıryorsan nokianın bir uygualması vardı mağazada lumia diye tarat çıkar şuan ismi aklıma gelmiyor, ama windows 10 mobile kullanıyorsan sisteme direk gömülü var ayarlar- ağ ve kablosuz-veri kullanımı-kullanım ayrıntıları
Valla Lumia Yazdim Sona Kadar İndim Yok Bulamadım Hepsinide Açmadım AMa Win 10 Kullanmak İStemiyorum

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Valla Lumia Yazdim Sona Kadar İndim Yok Bulamadım Hepsinide Açmadım AMa Win 10 Kullanmak İStemiyorum
şu programı kur burada tüm Nokia uygulamaları var uygulamalara tıklayınca mağazaya yönlendirip oradan indiriyorsun bende tam olarak ismini hatırlıyamadım asıl aradığın programın hatırlarsam direk onun linkini atarım

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
şu programı kur burada tüm Nokia uygulamaları var uygulamalara tıklayınca mağazaya yönlendirip oradan indiriyorsun bende tam olarak ismini hatırlıyamadım asıl aradığın programın hatırlarsam direk onun linkini atarım
Baktım Ama Yok :D Neyse Bulursan Aklında Olsunda Sallarsın İndiririm :D Sağol Uğraştın O Kadar İndirdim Bunuda Güzelmiş Herşeyi Topluyor Bir Yere

Onur K.

Onur K.

Üye
Akıllı veri yok mu 8.1 de

SM-N9100 ile uygulamasından gönderildi.