Wp8 -- ICS menubar -- ICS menubar with 4 icon -- Blackberry 10 menubar

Sponsorlu Bağlantılar

emre.koc

emre.koc

Üye
teşekkürler :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
En sonunda bulmuşsun eline sağlık :)

MaxipmaN

Üye

tema iconları için konu açtım illede cfw beklemek zorunda değilsin :)

doğru kurup kurmadığımı bilmiyorum ama systemin içindekini sisteme attım falan soft format atayım dedim dondu sonra açılmadı tabi hard attım bende :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
doğru kurup kurmadığımı bilmiyorum ama systemin içindekini sisteme attım falan soft format atayım dedim dondu sonra açılmadı tabi hard attım bende :D

evet dostum konuyu tekrar okumanı istiyorum :)

niye diyeceksin...

ben sistem içine birşey atın demedim ama yinede atmakta ısrar etmişsin ve sorun yaşamışsın yani burada hata sende ve en önemli adımı atlamışsın :)

1] öncelikle ezbere yapmayın ve anlatımı takip edin :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
ByRedox

ByRedox

Üye
yüklenemedi diyo

bozukyunus58

Üye
güncelleştirme hatası verdi telde bişi yok neyi silicem ?

mferdi

mferdi

Üye
Geri dönüş nasıl yaparım sarmadı sis olarak değilde modlama yaptım yardım edermisin kardeşim

katil_2

Üye
bende görsellerdeki gibi olmadı nedense birde bu ektekilerin hangilerini atıcaz telefona???

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bende görsellerdeki gibi olmadı nedense birde bu ektekilerin hangilerini atıcaz telefona???

dostum konu biraz gereksiz oldu artık çünkü andro menü denen bir uygulama var ve gayet başarılı onu kullan görsellerde gördüğün bütün ekranlar uygulamada mevcut

katil_2

Üye

dostum konu biraz gereksiz oldu artık çünkü andro menü denen bir uygulama var ve gayet başarılı onu kullan görsellerde gördüğün bütün ekranlar uygulamada mevcut

ben 5800 kullanıyorum ayrıca andro menüyü nerden bulabilirim?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
2.resimdeki temanın linkini atabilirmisiniz?

Üst Alt