Haber WP8.1 SDK üst düzey geliştiricilerle teste sunuldu!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oyundan ziyade forumda dönen bazı yazışmalar vardı. Onlar aklıma gelince böyle bir tabir kullanmak istedim. Madem sordunuz çok yakında market harika uygulama ve oyunlara kavuşacak ;)
latifeydi:)

fakat aldığım bilgiler artık uygulama geliştiricilerinin elinin kuvvetlendiği yönünde. Kısıtlamaların bir çoğu kaldırılmış. İş geliştiricinin hayal gücüne bırakılmış;)

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, PureFood, bulutsuzgece ve 2 diğerleri

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Oyunlarda veya özellikle IE de başlangıca dönüp tekrar geldikten sonra gelen "Sürdürülüyor..." gibi yazılar hakkında bir gelişme var mı? Şöyle azıcık ucundan ipucu verseniz. :)
o sürdürülüyor yazısı uygulamanın kodlanmasından dolayı boot süresinin uzamasıyla ilgili. Tabi yeni izinlerle o da daha kolay tolore edilecektir.

kursat99

kursat99

Üye
Süper o zaman :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar bugünden itibaren internet bağlantınızı kesmeyin. Sürekli mağaza güncellemelerini kontrol edin. Zira mevcut uygulamalar da Windows Phone 8.1 Beta SDK'ye göre yenilenicek.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, PureFood ve kursat99

Warnings

Üye
Arkadaşlar bugünden itibaren internet bağlantınızı kesmeyin. Sürekli mağaza güncellemelerini kontrol edin. Zira mevcut uygulamalar da Windows Phone 8.1 Beta SDK'ye göre yenilenicek.
nasıl yuklucez bu betayı ??? App studio veya geliştirici hesabı olnlr yuklyblrmi ??

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bu davetiyeyi alan vardır forumda büyük bir ihtimalle. SDK'yı indiren biri ekran görüntülerini paylaşabilirmi ?

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler ozaman tuslarin titresiminide kapatmak icin bir uygulamanin yazilmasi artik mumkun olabilir dogrumudur ??

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
gelenler kimler?

Size geldi mi abiler :D
@papakudioflu
@bulutsuzgece
@teAtalay

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
gelenler kimler?
Size geldi mi abiler :D
@papakudioflu
@bulutsuzgece
@teAtalay
Benim bildiğim özgür abi ile ali kemal abi program geliştirici değiller o yüzden onlara geleceğini sanmıyorum.

Bu arada konu dışı.Şu sağda soldaki reklamlar yüzünden bildirim kısmına tıklayamıyorum.Sağ taraftaki alıntı'nın yanındaki çoklu yazısına kadar reklam geliyor üzerine tıkladığımda reklam açılıyor.5 Dakika önce yoktu bu bir anda başladı bilgilendireyim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Buyrun arkadaşlar wp8.1 sdk'dan

papakudioflu

papakudioflu

Admin
battery power sense :eller:
evet data sense'in aynısı artık batarya için de olacak. Hangi uygulama ne zaman ne kadar batarya kullanmış görülebilecek.

ayrıca ss'lere devam:ehe

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, OttomaN TigeR, drangela61 ve 2 diğerleri
kesasd

kesasd

Üye
evet data sense'in aynısı artık batarya için de olacak. Hangi uygulama ne zaman ne kadar batarya kullanmış görülebilecek.

ayrıca ss'lere devam:ehe

Sızdıran arkadaş abartmış sanki :) baya abartmış

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows Phone 8.1 ile .xap'a elveda diyoruz ve artık .appx ile devam ediyoruz. Windows Phone 8.1'den itibaren wp8.1&win8.1RT mağaza kardeşliğine de hoşgeldin diyoruz.

• Beğen
Tepkiler: br1903, BLasTeaR, pirenuri ve 5 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: kesasd
csH

csH

Üye
heyecanlandırma abi hadi devam :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yeni app template ekranı

ademoz05

ademoz05

Üye
Benim geliştirici hesabım var ama 8.1i yüklemem mümkün mu bilmiyorum???

Üst Alt