Telefon Tavsiyesi wp telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp-Khan

Alp-Khan

Üye
    Konu Sahibi
wp telefon
900 tl bütçem var ne önerirsiniz ? Android wp farketmez oyunlardaki performans birinci öncelik

sinan430

sinan430

Üye
1520 öneririm ama fiyatını bilmiyorum

Alp-Khan

Alp-Khan

Üye
    Konu Sahibi
fiyatını bilmediğin telefonu önerme bence bayağı yüksek bir fiyatı var

kamil5028347

kamil5028347

Üye
tavsiye ederim

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
O fiyata ikinci el iphone al oyun konusunda rahat et derim. Onun dışında bütçeni aşacak ama yine de 1520 veya 930 söyleyebilirim Windows Phone olarak.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
2. El 1520 alabilirsin bir iki aylık

tgoksen1

Üye
ustune 100 tl daha koyup 735 alabilirsin.O fiayatı android alırsın ama tat vermez.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1320 de olabilir

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Çok kararsız bir bütçe, 1100 falan olsa LG G2 öneririm. Eğer sıfır olacaksa. Lumia 735 olabilir özellikle selfie çok çekiyorsanız. 5 mpx on kamerası var.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Oyun performansı diyorsun yani çok oyun oynayan birisisin herhalde. Dead trigger clash of clans gibi oyunlar oynarım diyorsan 1520 bile seni mutlu etmez çünkü wp'de bu oyunlar yok. Biraz daha bütçeni yükseltip g2 alabilirsin. O fiyat bazında oyunlarda seni en tatmin edecek telefon odur.

-Emre

-Emre

Üye
Oyun için şuan wp yetersiz. (uygulama bolluğu açısından) zenfone 5e bir bak

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz
byAndroid

byAndroid

Üye
Bütçeyi 1000 yap meizu al

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Oyun için şuan wp yetersiz. (uygulama bolluğu açısından) zenfone 5e bir bak
Clash of Clans oynamıyorsa gayet yeterli kardeşim. O sorun %95 kalmadı artık. Oyun performansı çok iyi değil zenfone 5'in. Önerdiğim telefonlar yeterli performansı sunacaktır.

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Clash of Clans oynamıyorsa gayet yeterli kardeşim. O sorun %95 kalmadı artık. Oyun performansı çok iyi değil zenfone 5'in. Önerdiğim telefonlar yeterli performansı sunacaktır.
Uygulama bazında wp artık gayet yeterli doğru ama oyun kısmında maalesef wp hala çok geride. Şu anda oyun için en ideal platform ios ve hemen arkasından android. Özellikle çok oyun oynayan birisi için wp mağazası play store kadar tatmin edici değil.

• Beğen
Tepkiler: -Emre
byAndroid

byAndroid

Üye
Clash of clansiz telefon düşünemiyorum hatta çoğu oyun eksik bence wp ye bulaşma android candır

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Benim gibi pişman olmak istemiyorsan bekle derim kardeşim ben aldım NL920 yi 1450 ye ardından 925 çıktı 1020 çıktı fiyat hemen duştu martı mayısı bekle derim
Clash of clansiz telefon düşünemiyorum hatta çoğu oyun eksik bence wp ye bulaşma android candır

Android kullanıcısı isen wp u kotuleyeceksen ne işin var burada?

Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam hangi oyunları tercih ediyorsunuz

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Ve yine bana sorarsan Android alma azcık sabret yeni amiral gemisi tanıtılsın 1520 bulursun rahatça 900 e 950 ye emin ol...

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
byAndroid

byAndroid

Üye
Benim gibi pişman olmak istemiyorsan bekle derim kardeşim ben aldım NL920 yi 1450 ye ardından 925 çıktı 1020 çıktı fiyat hemen duştu martı mayısı bekle derim

Android kullanıcısı isen wp u kotuleyeceksen ne işin var burada?
Hocam adam android wp farketmez demiş ben doğruyu söylüyorum oyun konusunda her türlü android mecburen kotuluyorum oyun konusunda wp yi yoksa güzel stabil ve güncelleme alan cihazlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...