Wp 8.1 Kişilerim / Rehber Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Wp 8.1 Kişilerim / Rehber Sorunu
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sorunu kavrayamadım gitti. Daha önceden wp 8 kullanırken kişilerimize girdiğimizde rehber diye çıkar ve bize sim, telefon, mail adresinize ait tüm numaraları sunardı. Ama 8.1 e yükseltince ben bu rehberi herkeste olduğu gibi kaybettim. Artık sadece kişilerin var ve sadece mail adreslerini filtreleyerek numaralara bakılıyor. Neyseki tüm numaralarımı hotmail e kaydetmiştim. Ama bugün eski telefonum 5800 XM den annemin rehberini verilerimi aktarla aktardım. Sonra olan oldu benim ve onun numaraları karıştı. Ayırsam mail adreslerinden hangisine attığını buldum ama arama bölümünden rehberi seçince hepsi çıkıyor. Veya da mesaj atarken gene aynı oluyor. Ben nasıl bu yeni gelen numaralardan kurtulurum? Bunları geri silmek istiyorum. Çaresini biri yazabilir mi acaba? Şu anki Microsoft hesabıma normal bilgisayardan girdim ama oradaki kişiler de kimse görünmüyor. Ama teldeki gösteriyor. O hesaptakilerin hepsini sileceğim. Benim numaralarım zaten ikinci hesabımda. Cevaplarınızı bekliyorum. @papakudioflu @bulutsuzgece

Telgrafla gonderildi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Rehberiniz burada olmalı
Yoksa da hesabınız hemen senkronize olmaya ayarlı değildir.

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Rehberiniz burada olmalı
Yoksa da hesabınız hemen senkronize olmaya ayarlı değildir.

Dediğim gibi, oraya girdim ancak boş çıktı. Şimdi tekrar bakayım elbet senkronize olmuştur herhalde.

Telgrafla gonderildi.

Üst Alt