word dosyası telefonda nasıl calısır?

Sponsorlu Bağlantılar

loverman21

Üye
    Konu Sahibi
word dosyası telefonda nasıl calısır?
ARkadaslar word dosyası telefonda calıstıramadım quickoffice yazılımı yüklü telefoonda (quickword,quicksheet,quickpoint) bu proogramları nasıl calıstırcam direk attım bi word dosyası acmadı telefon YARDIMMM PLS!!

birde telefona adobe reader yükledim dosyaları pdf nasıl yapabilirim öle bi program vardır heralde varsa yardım

Zero

Zero

Üye
Office yazılımının çeşitli versiyonları mevcut, Quickword'un farklı versiyonlarını deneyerek sonuç alabilirsiniz..

hyper

Üye
alternatif bi çözüm olarak profi mail kullanıabilir. yanında gelen profiExplorer .doc dosyalarını açar fakat edit modu yok. bazı encoding lerde de türkçe karakterler çıkmayabilio ama işini görüceini tahmin ediorum. quickWord denen programın bikaç versionunu denedim ama çalışmadı. ama hepsi çalışmıo die bişey de yok tabi.

xrz

Üye
n-symbianreload.com desgardes(yanlış yazmış olabilirim) gir appz programs var orda her istediğin var

climax

Üye
zero bitirici cevabı vermiş zaten...alternatif yazarak kirlilik yaratmanın anlamı yok..yetkim olsa konuyu kilitlerdim

msw

msw

Üye
arkadaşlar tamam konuyu kilitlerdin ama konu kilitleme herşeye çözüm olmuyor bazen...tek taraflı düşünmemek lazım...;;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Git bi tane D600 al kendiliğinden otomatik olarak açıyo :P

skaya25

Üye
quickoffice 2.0 yükle düzelir

BOZOKbegi

BOZOKbegi

Üye
tşk

sekolee

Üye
quickwordde calısıyo bı pdf dosyalarını 6630 da nasıl acabılırım bılen varmı program falan tsk kolay gelsın

emre_34_92

emre_34_92

Üye
formatını txt olarak cevır otomatık acar bn denedım

mustafanar

Üye
ben bi yazı indirdim ama telefonda desteklemiyo okuyamıyom
daha açık bişey yazarmsın

Üst Alt