Faturasız / Faturalı WOOPS'TAN SABEKE İÇİNE GEÇERLİ 2000 SMS HEDİYE

Sponsorlu Bağlantılar

blastx

blastx

Üye
    Konu Sahibi
WOOPS'TAN SABEKE İÇİNE GEÇERLİ 2000 SMS HEDİYE
Ne alırım? Ne öderim?
Bu kampanyada 30 gün boyunca kullanılabilecek Avealılarla 2.000 SMS hediye ediyorum.
Böylece tüm Woopslular ücretsiz mesajlaşmanın tadına varacak, hala Woopslu olmayanlar da “Neden hala olmadım ki?” diye kendilerine soracaklar.☺
Geç kalmış değilsin. WOOPS yaz 4545’e gönder, Woops’a ücretsiz üye ol!

Daha?
  • Kampanya, 12-26 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli. Kampanyaya katılım ilk 500.000 müşteriyle sınırlı.
  • Woopslu olanların hattına yurt içinde geçerli Avealılarla 2.000 SMS’i otomatik olarak tanımlıyorum. Tanımlama yapıldığında da SMS ile bilgilendiriyorum.
  • Woopslu olmayanlar ise kampanya dönemi içerisinde Woops’a kayıt oldukları gibi hatlarına Avealılarla 2.000 SMS’i tanımlıyorum. Tanımlama yapıldığında da SMS ile bilgilendiriyorum.
  • Kampanyadan Mobil Ofis, BİMcell, POCELL, Pttcell dışındaki tüm bireysel faturalı ve faturasız tarifelerdeki müşteriler yararlanabiliyor.
  • Avealılarla 2.000 SMS tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca kullanılabiliyor. Kalan SMS olursa 30 günün sonunda siliyorum, demedi demeyin☺
  • Kampanyadan birden fazla kez yararlanılamıyor. SMS’lerin bitince indi-bindi yapmayı deneme☺
  • Oldu da bir aksilik oldu ve artık Woopslu değilsin, bizde verilen hediye geri alınmaz☺ 2.000 SMS senindir, senin kalacak!
  • Faturasız tarifelerdeysen ve kampanya kapsamındaki 2.000 SMS’ten kalan miktarını öğrenmek istiyorsan, ister DETAY yazıp 9333’e gönder ister 9333’ü ara sor, sana kalmış.
  • Faturalı tarifelerdeysen ve kampanya kapsamındaki 2.000 SMS’ten kalan miktarını öğrenmek istiyorsan, SMS yazıp 5555’e göndermen yeterli!
  • Devir ya da numara değişikliği olsa bile 2.000 SMS’i kullanmaya devam edebiliyorsun.

Bunları Okumadan Kampanyaya Kaydolma Bence!
  • Verdiğim SMS’ler sadece yurtiçi kullanımda geçerli. KKTC ve yurtdışı kullanımları kapsamadığımı şimdiden söylemiş olayım, sıkıntı olmasın.
  • “Verdiğin SMS’ler bittiğinde ne olacak?” diye sorarsan, SMS paketin var mı diye sormam gerekir. Varsa sıkıntı yok, paketindeki kullanımından düşerim☺ Yoksa, maalesef tarifen üzerinden ücretlendirmek zorundayım☹
  • Sana hediye ettiğim SMS’lerin 30 geçerli olduğunu, 30 gün bitince silindiğini ve yenilenmediğini unutma lütfen.
  • Hediye SMS’lerini iptal edemiyorsun. Zaten neden etmek isteyesin ki?
  • Bu SMS’leri 3. şahıslara transfer edemezsin. (Herkes kendinden sorumludur sonuçta)
  • Faturasızdan faturalıya ya da faturalıdan faturasıza geçersen, kampanya kapsamında kazandığın 2.000 SMS yuvaya dönmek zorunda kalıyor☹

Üst Alt