WollyPaper - Çevrimdışı Ücretsiz Duvar Kağıtları


probx8021

Üye
    Konu Sahibi
Wollypaper sana harika duvar kağıtlarını içeren bir koleksiyon sunar, telefonun için çarpıcı arka planlara sahiptir. Wollypaper çevrimdışı çalıştığından harika duvar kağıtlarına ulaşman artık çok kolay! Bu harika koleksiyondaki duvar kağıtlarını senin için seçtik, böylece yeni bir duvar kağıdı aramana gerek kalmayacak. Favori duvar kağıdını seç, ana ekran veya kilit ekranın için ayarla.

  • Tamamen ücretsiz
  • Çevrimdışı erişim
  • Hızlı ve kolay bir arayüz
  • Favori duvar kağıdını ana ekran veya kilit ekranı olarak ayarla
  • Birçok android cihaz ile uyumlu çalışır

Koleksiyon içeriği:
* Sevimli hayvan duvar kağıtları
* Mimari duvar kağıtları
* Araba duvar kağıtları
* İlginç duvar kağıtları
* Huzur veren doğa duvar kağıtları
* Yol duvar kağıtları
* Teknoloji duvar kağıtları
* Gezi duvar kağıtları


 
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet6302 ve bveo1990
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt