Wolfteam Satılık Albay Hesap ( Güvenilir )

Sponsorlu Bağlantılar

laltaypashal

Üye
    Konu Sahibi
Wolfteam Satılık Albay Hesap ( Güvenilir )

? Wolfteam Satılık Albay hesabı vardır. Satma nedenim oyuna yeterince vakit ayıramamaktır.Hesabın Özellikleri:

? Hesabın oyundaki ismi : zDuman

? Uzun zamandır girmedim. İçi boştur. Sadece enerji ve yardım paketleri vardır.

? Resimlerde görüldüğü gibi KD : 2.01 dir. ( 156.921 öldürme / 78145 ölüm )

? 18.742.629 GP si vardır. Yıldızdan ( Tuğgeneralden) bir önceki rütbededir.

? Hesap daha önce hiç ban yememiştir ve tertemizdir.Hiçbir konuda sorunu yoktur.

? Hesaptaki Bazı eşyaları genede söyleyeyim :

? Hesap içinde 561.818 altın , 2477 nakit , 5149 Kurt Parası vardır.

- Hediye kutusunda az sayfa olmasına rağmen nadir bulunan birkaç eşya , Pahalı olan itemlerden biri standart ana silah slotu , birincil ana silah slotu arttırma , ikinci ana silah slotu arttırma , İlkyardım seti altın(30) ve nakit (51) , enerji paketi altın (72) ve nakit (26) , daima kullanılan nazca dövmesi mevcuttur.

? Şimdiden bazı sorularınızı yanıtlayayım ;

? İletişim için Whats App tan iletişime geçebilirsiniz. Ödeme şekli olarak ister İstanbul içi yüz yüze satışı yaparım , isterseniz havale yolu ile havale ettikten sonra sizlere hesap ile ilgili tüm herşeyi paylaşabilirim.Güvenilir bir insanım tabii ki bu sonuçta sizlere kalmış.

? Havale yolu ile ödeme yapacaklar, Whats App tan iletişime geçerek ödemeyi yaptığını bildirmelidir.Daha sonrasında o gün veya en geç ertesi günü bütün hesap bilgileri ister telefonunuza mesaj olarak, ister hotmailinize mesaj olarak, isterseniz direk telefonla arayarak belirtiyorum.

? Fiyat olarak abartı bir fiyat koymadım.Öğrenmek isteyenler ( ciddi amaçlı ) 0534 327 64 27 numaralı telefonu arayabilir / mesaj atabilir , veya siteden özel mesaj ile bana ulaşabilirler.

İnşallah şanslı alıcılardan biri olursunuz :) Şimdiden hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

Üst Alt