Wlan güncellemesi Belle refresh içinde yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Wlan güncellemesi Belle refresh içinde yayınlandı
Wlan güncellemsi şimdi söyleyeceğim modeller içinde yayınlandı ancak beta sürüm olduğu yazıyor
kullanılabilir telefon modelleri Nokia C6-01, Nokia C7-00, Nokia E6-00, Nokia E7-00, Nokia E6-00, Nokia X7-00, ve Nokia Oro

haberin paylaşıldığı yerde N8-00 için bi bilgi yok onun için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum

indirmek için

KAYNAK: SYMBİANTWEET

- - - Eklendi - - -

N8-00 içinde kullanılabiliyormuş.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Denedin mi

OPC

OPC

Üye
Benim C6-01de cwf yüklü görünmedi şuan ama orjinal fw ile deneyen var mı?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bendede gözükmedi

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Arkaşlar ben yükledim görsel anlamda bi değişiklik yok tabi ama öncekinden iyi olması için yayımlanmış bişey olduğu kesin

- - - Eklendi - - -

C6-01 ofw den güncellemeleri denetlediğimde güncelleme gelmemiş daha

emreli01

emreli01

Üye
bende de halen yok

bayon

Üye
    Konu Sahibi
beta olduğu için daha da gözükmeye bilir

hidayet02

hidayet02

Üye
Wlan güncellemsi şimdi söyleyeceğim modeller içinde yayınlandı ancak beta sürüm olduğu yazıyor
kullanılabilir telefon modelleri Nokia C6-01, Nokia C7-00, Nokia E6-00, Nokia E7-00, Nokia E6-00, Nokia X7-00, ve Nokia Oro

haberin paylaşıldığı yerde N8-00 için bi bilgi yok onun için çalışıp çalışmadığını bilmiyorum

indirmek için

KAYNAK: SYMBİANTWEET

- - - Eklendi - - -

N8-00 içinde kullanılabiliyormuş.

Eklentiden Güncelleyebilirsiniz:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Bu neyin kafası anlayamadım ben tam olarak uygulama güncellemesi desek tamam beta labsın yaptığı bi uygulamaya güncelleme vermesi normal cihazın kendi wirelessına nasıl bi güncelleme çıkar ki haber yanlış anlaşılmış kanımca bide beta :D neyse haber için teşekkürler bilgi bilgidir ...

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yükledim bakalım ne gibi değişiklik olacak.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Bu neyin kafası anlayamadım ben tam olarak uygulama güncellemesi desek tamam beta labsın yaptığı bi uygulamaya güncelleme vermesi normal cihazın kendi wirelessına nasıl bi güncelleme çıkar ki haber yanlış anlaşılmış kanımca bide beta :D neyse haber için teşekkürler bilgi bilgidir ...

arkadaşım daha önce fp2 ve fp1 ler için çıkmış bir güncelleme bu wifi deki bağlantı hatalarını düzelttigi söyleniyo şimdide 1. Nesil cihazlar için çıkmış sen neyin kafasını yaşiyon bende onu anlamış değilim

- - - Eklendi - - -

Eklentiden Güncelleyebilirsiniz:)

çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: man20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt