WinRAR v5.11

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi


WinRAR, bilgisayarınızda yer alan sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabileceğiniz ve bilgisayarınızda bulunan dosyaları sıkıştırarak arşivleyebileceğiniz güçlü bir sıkıştırılmış dosya açma ve dosya sıkıştırma programıdır.

 
  • Beğen
Tepkiler: Gönüldaş ve AdemOyuklu

AdemOyuklu

Üye
Teşekkürler. ellerine sağlık .
 
  • Beğen
Tepkiler: ANIL
ismail

ismail

Üye
@ANIL bedava mı anıl winrar. katılımsızıda çıkmışta hemen
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
9
Görüntüleme
430
ANIL
ANIL
Cevap
1
Görüntüleme
186
PALA.
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
177
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
248
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
251
ANIL
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt