Windows'ta Yazılamayan, Kullanılamayan, Konulamayan Dosya Adları

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuda anlattığım yolla silebilirsiniz. Defalarca denedim ben

anl_tr

Emekli Yönetici
boş klasörü bilmiyordum teşekkürler

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim Anıl

Symbiont

Üye
Hdd nin Adını Boş Yaptım heheheehehe Saol Ata Abi

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

ArKadaşım SağoL Da Ben Klasörü İsimsiz Yaptım Alt+255 Le Şimdi Silinmiyo Ne Yapıcam Ben?

--------------- Ekleme ---------------

hii benim şu an isimsiz klasor masaüstünde belkide ondan silemedim bunu yaw tamamdır sildim yav.isimsiz klasörü rar yaptım rarın içide ismini deiştirdim sildim oh be
Kardeşim Sen De Olmasan Nası Silcektim İyiki yorumLarı Okumuşum

dostum sen kw-rite falan mı kullanıyorsun yoksa bana mı oyle gelıyor açık kaynak kodlu işletim sistemleriyle aran baya iyi tebrıkller

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dosya oluşturmayı da silmeyi ayrıntılı bir şekilde anlattım ve denedim bizzat
dostum sen kw-rite falan mı kullanıyorsun yoksa bana mı oyle gelıyor açık kaynak kodlu işletim sistemleriyle aran baya iyi tebrıkller
Teşekkürler ama sadece araştırmacı bir kişiliğim var.

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne demek...

furıous

Üye
diğer dosya isimlerini bilmiyorumda con isminde dosya acılamamasının nedeni istanbul boğazı ve cevresinde ülkemiz için önemli bi maden olan contorium dur..yabancı şahıslarda bunun cıkarılmasına izin vermiolar..ayrıca bunun da duyulmamasını savunmakla birlikte. olayı örtbas etmeye calısıolar..bunu da o yıllarda yeni işletim sistemi cıkarmıs olan microsoft (win 95) bill gates e bildiriolar..o da mecburen bunu kabul ediyor.. isterseniiz arastırabilirsnz.. kaynak uydurma değildir: OrtaDoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaynak olmayabilir de hikaye uydurma duruyor.
Daha doğrusu saçma...
Ne alaka yani?

hasbaly

Üye
Bu daha inandırıcı geldi. Ne o bir tane video yapmışlar adam zanneder o kadar gerçek.

caglet

Üye
Bunlar cidden değişik şeyler ilk gördüğümde bende şaşırmıştım