windows8 64 bit framework 3.5 kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
windows8 64 bit framework 3.5 kurulumu
arkadaslar 1 haftadır ugrasıyorm wındows 8 e framework 3.5 i kuramadım.. her yerde aynı sey yazıyor, kurulum cd sını takın, cmd yı yonetıcı olarak acın

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:c:\sources\sxs

komutunu yazın diyor. bu sanırım 32 bıt te ıse yarıyor 64 bıt ıcın %64.3 civarinda kalıyor komutu yazdıktan sonra... biraz beklıyorum %66.6 ya ılerlıyor ama sonrası gelmıyor. Team wiever dan yardım edebılecek ya da bılgısı olan bırı var mı bu konuda lutfen yardım edın cogu program framework 4.0 ıle uyumsuz calıstıramıyorum 3.5 surumu olmadan

- - - Eklendi - - -

yok mu bılgısı olan???

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
yok mu cevap verebılecek arkadaslar_

qLaMoR

qLaMoR

Üye
3.5 eski zaten 4.0 ve 4.5 var .

bayon

Üye
directx programını kurarken net 3.5 istiyor ve sana yüklensin mi diye soruyor sende bu özelliği yükle dersen kurulmuş oluyor :)

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
3.5 eskı dıyosunuz ama bazı programlar o surumu ıstıyor arkadaslar wındows8 4.0 surumu ıle entegrelı geldıgı ıcın kurulum cd sı olmadan daha alt versıyon yuklenemıyor... ınternette tek bı cozumu var usttekı mesajda belırttım ama olmadı ne yapsam. o yuzden w8 kurulum cd sı olan bırı bana ulasabılırse son bırsey denemek ıstıyorum, kurulum cd sının ıcındekı sources klasorunde sxs ısımlı bı klasor var onun olması gerekıyo... acaba bendekı cd de mı sorun var..

bayon

Üye
3.5 eskı dıyosunuz ama bazı programlar o surumu ıstıyor arkadaslar wındows8 4.0 surumu ıle entegrelı geldıgı ıcın kurulum cd sı olmadan daha alt versıyon yuklenemıyor... ınternette tek bı cozumu var usttekı mesajda belırttım ama olmadı ne yapsam. o yuzden w8 kurulum cd sı olan bırı bana ulasabılırse son bırsey denemek ıstıyorum, kurulum cd sının ıcındekı sources klasorunde sxs ısımlı bı klasor var onun olması gerekıyo... acaba bendekı cd de mı sorun var..

kardeş yukarda dediğim yöntemle kurabilirsin oyle yok kurulum Cd si bilmem ne gerek yok bunlara

- - - Eklendi - - -

oda olmadı dersen al buda 3.5 in kurulum programı

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
dostum wındows8 de olmuyor ıste o yontemı ılk basta denedım zaten
team weaver adresı vereyım ıstersenz kendınız bakın.. sorunu cozene paypal hesabımdan 10 tl verıcem yahu yeterkı cozun su sorunu :)

bayon

Üye
para felan istemoyrum da bakayım bi yolla sen özelden id ve şifreyi

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
dism.log dosyasını yollasam dılınden anlayacak var mı acaba? sorun orda yazıyodur sanırım

qLaMoR

qLaMoR

Üye
EN AZ 3.5 diyordur 4.0 kurabiliyorsan sorun yok

buraktiger

Üye
    Konu Sahibi
4.0 sonrdan cıktı ya , 3.5 surumu ıle uyumlu programlar var 4.0 kursak da o programlar calısmıyor 3.5 surumu olmadan malesef..

- - - Eklendi - - -

sorun cozulmustur arkadaslar;

gabriel4212 nın uzun ugrasları sonucu programı yuklemeyı basardık, yardım etmeye calısan herkese cok tesekurler :)

Üst Alt