Windows8 35000 uygulamayı aştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Windows8 35000 uygulamayı aştı
Windows835000 uygulamayı aştı Emre Çetinkaya - - Microsoft'un en yeni işletim sistemi Windows 8 ile ilgili yeni haberler var. Birçok kişi tarafından bekleneni veremediği dolayısıyla eleştirilerin hedefi olan Windows 8'deki uygulama sayısı her geçen gün artıyor. Günlük ortalama 415 yeni uygulamanın eklendi işletim sistemi MetroStore Scanner'a göre bugün itibariyle 35 bin uygulamaya ulaştı.

Oldukça hızlı büyüyen Windows 8 işletim sisteminde önceki araştırmalar göz önünde bulundurulduğunda 35 gün içinde 14.557 yeni uygulama eklenmiş. Kasım ayı başlarında günlük 362 yeni uygulamanın eklendiği işletim sisteminin bu büyümesi, Microsoft'un geliştiricilere yönelik çalışmalarının başarısını gün yüzüne çıkarmış oluyor.

Windows 8'in istikrarlı büyüyüşünü daha iyi açıklamak gerekirse; 30 Ekim'de 10,000 uygulamayı barındıran Windows 8, 6 Kasım'da 13.000 uygulamaya ulaştı. Daha sonra ise 14 Kasım'da 16.000 uygulamaya sahip olan Windows 8, 22 Kasım'da 20.000 uygulamayı aştı. Şimdi ise 35.000 uygulamaya ulaşan Windows 8 oldukça istikrarlı bir şekilde büyümesine devam etmiş oldu. Ayrıca analistlere göre, bu istikrarlı büyümenin devam etmesi halinde Windows 8, 1 Şubat itibariyle 50.000 uygulama barajını aşmış olacak

ecel54

ecel54

Üye
ben markette hep aynı uygulamaları görüyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt