Diğer Windows İşletim Sistemleri Windows XP ve Vista İçin iTunes Cover Flow Özelliğini Eklemek

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
    Konu Sahibi


Aşağıda linki bulunan program ile iTunes'ta bulunan cover flow özelliğini windows xp'ye ve vista dosya gezginine (explorer) ekleyebiliyoruz. Üst kısımda açılan bu alan ile klasörlerimizi onlara atadığımız simge veya resimle görebiliyoruz, ayrıca resim ve video dosyalarının ön izlemesini de görebiliyoruz...* Kurulum için ve gerekli.

* Bu paketleri kurduktan sonra programı indirip kurun.

* Herhangi bir klasör penceresi açın ve yukarıda menüler ile düğmelerin bulunduğu kısımda sağ tıklayın açılan menüde Explorer Cover Flow seçeneğini seçin...

* Windows 7'de denedim malesef çalışmıyor.

* Konu hakkında detaylı bilgi, yardım ve anlatım için
 
Son düzenleme:

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
86
ömer talat katı
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
105
ömer talat katı
ömer talat katı
Diğer Windows İşletim Sistemleri Windows XP İçin Dock Programları
Cevap
0
Görüntüleme
122
ömer talat katı
ömer talat katı
Cevap
0
Görüntüleme
232
ömer talat katı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt