Windows XP deki XP nin anlamı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anduil_10

Üye
doğrudur adamlar müslüman değlki

Erencivelek

Üye
coca cola içinde öle bişey vardı, cocacola logosuna aynayla bakınca arapça mekke yok muhammed yok yazıyomuş.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya arkadaşlar herşeyi müslüman düşmanı olarak tabir etmek sizce ne kadar mantıklı?

Aynı bu şeye benziyor tüm kelimeler Türkç.eden çıkmadır diye josef yusuf gibi.. Saçma.. :eksi:

Erencivelek

Üye
resminide buldum :

__Midas__

__Midas__

Üye
şimdi xp kullanmayalımmı
bir format sonra linux ama o da amerikan bazlı,arkadaşlar böyle şeylerle uğraşmayalım.
ama iyi bulmuş kim uğraştıysa....

AntiTuk

Üye
yok daha neler yaa yok cocacola şu anlamda yok xp bu anlamda kim uyduruo bunları? :eksi:

judge1903

Üye
Coca cola n ın da XP ninde yalan olma ihtimali yüksek ama benim şahsi görüşüm gerçek oduğudur o heriflerden her bişi beklenir ARKADAŞLAR LÜTFEN COCA COLA İÇMEYELİM

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Geçin artık bu ayakları.

Markaların anlamlarına göre bir şeyi kullanmayacaksak kafamıza sıkalım daha iyi çünkü her markanın her ülkeye her dile göre vardır bir kötülüğü.

Zero

Zero

Üye
Arkadaşlar Ne kadar da ucuz malzeme, sansasyon meraklısıyız. :eksi:

Şifreler, gizli kodlar falan derken artık "Dini Magazin" gibi bir durum ortaya çıkmaya başladı.

Coca Cola kelimesi üzerinden böylesine "Akla ziyan" fanteziler üreten arkadaşlar sarfettikleri enerji ve zamanı daha hayırlı işler için kullanabilirlerdi.

Bu tür spekülatif malzemeyle propaganda yapmaya çalışmak, Bundan medet umarak insanların bilinçleneceğini sanmak haddinden fazla acizane bir tavır ve zaman kaybıdır.

Burada asıl sorulması gereken soru, "Neden Dünyada yaygın bir işletim sisteminin veya bir markanın" İslam dünyasından çıkmadığıdır." Bu tür boş konularda aslında bu sorunun cevabını vermektedir..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Boş haberleri tartışmakta ve çıkan dedikodulara kanmakta üstümüze yoktur, niye olsun ki !!

onanat26

onanat26

Üye
Çok gereksiz bi haber..

eren1907

Üye
yoktur öyle birşey

Legend_Come_Back

Üye
yaw şu akıllara ziyan topiğe cevap vermek istemezdim ama yazayım. arkadaşım sizin işiniz yokmu. bırakın böyle şeyleri yaw... ayrıca zero arkadaşıma tümüyle katılıyorum. :vur: :vur:

UndeRqRo.uNd

Üye
Originally posted by Epic@Sep 30 2005, 09:11 PM
abi windows xp nin ismi eXPerience'den geliyor.
[post=181900]Quoted post[/post]​

illuminati kardeşliği mi neydi herşey rastlantı qibi, bu inqilzler akıllı millet kesinlikle böyle bi olay olduquna innanıyorum.
bu kadar tesadüf olmaz qibime qeliyor. :)

helper007

helper007

Üye
Originally posted by climax@Sep 30 2005, 09:24 PM
komplo teorisi bu :D
[post=181912]Quoted post[/post]​

Ben expreience'den geldiğini bile bilmiyodum.
Hem doğruysa bile microsoft'a zarar.Birçok kişi korsan kullanıyor.

77matrix

Üye
bana çok mantıklı geldi yıllar önce bir hadis okumuştum ahir zamanda deccal 7 düveli gezer yüzlerce teli vardır hepsi ayrı ayrı çalar camdan (pencereden= windows)bakanın boynuzu baktıkça uzar diye geçiyo yoruma açık

D3N1Z

D3N1Z

Üye
saçmalık bence ;) boyle komple teorilere dalip gidersek üstümüze kiyafet bile giymemeyiz

hknhan

hknhan

Üye
Arkadaşlar bu konu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama bu komplo teoricili o kadar dünyayı sarmış durumda ki artık bir gerçek ortaya gün yüzüne çıkarıldığın da bile komplo teorisi diye damga yiyor. Benim windows hakkındaki tek bir bildiğim var Microsoft bir amerikan kuruluşudur. ve dünyadaki bütün milletlerin evlerine girmiştir. ve bütün milletler bu işletim sistmine bağımlıdır. Bence düşünülmesi gereken budur.
Teşekkürler.

burak9400

burak9400

Üye
inanmadım çünkü yalan gibi görünüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...