Windows vista

 • 21 Ağustos 2014
 • 403 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar ilk önce herkese iyi akşamlar benim sorunum kablosuz mouse bugün bilgisayarımı windows xp'den vista'ya yükselttim fakat xp'de çalışan mouse vista'da çalışmıyor farklı usb girişine taktım aygıt yükleniyor dedi fakat çalışmadı zar zor aygıt yöneticisine girdim mouse çalışıyor yazıyor fakat hiç bir tepki yok cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
   


  Yazan: hsyncmptr
 2. Aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar deneyin. Marka ve model nedir?
   
 3. inca
   
 4. Mouse un driverını kaldırıp yeniden yükle :oke:
   
 5. Bir de mouse un düzelene kadar;
  Klavyendeki başlat tuşuna bas, klavye ok tuşlarıyla denetim masasına ilerle, yine ok tuşlarıyla erişim kolaylığı merkezini bul, üzerine geldiğinde enter a bas. Sonr afare kullanımını kolaylaştıra gir, oradan fare tuşlarını etkinleştir gibi bi seçenek olması lazım onda space ye bas. Sonra uygula tamamdır, böylece klavyeden 2,4,6,8 ve 5 tuşlarına basarak idarelik bir mouse un olur :10numara:
   
 6. cevaplarınız için teşekkür ederim sorun çözüldü
   
 7. Nasıl çözüldüğünü bildirirseniz aynı sorunu yaşayan arkadaşlar da faydalanacaktır :)
   
 8. Hayatının geri kalanını mutlu yaşamak istiyorsan ya xp ye geri dön ya da başka bir alternatif bul. Bill gates bile vista nın tam bir fiyasko olduğunu açıkladı. Gelmiş geçmiş en berbat işletim sistemi vista dır. Pc nin hızını olumsuz etkiler. Yok ben harakiri yapıcam intihara teşebbüs edicem diosan vista kullanmaya devam et sorunun çözümü ise önce windowsun gerekli güncelleştirmlerini yapıp ardından sorun devam ederse mouse un driverini güncelleştirmen gerekebilir. Bunun içinde driver güncelleme programlarını kullanabilirsin.
   
 9. hemen söylüyorum farenin pilini çıkarıp taktım düzeldi :D[DOUBLEPOST=1408737348,1408737272][/DOUBLEPOST]
  haklısın vista kurunca hayal kırıklığına uğradım en yakın sürede tekrar döneceğim uyardığın için teşekkür ederim
   
  kinger1905 ve Bilişim Profesörü bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 01:01