Windows RT ve 8'e Flash Desteği Geliyor Acaba WP8'e gelir mi ?

 • 12 Mart 2013
 • 914 Okunma
 • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Microsoft, RT ve 8 sahiplerine verdiği müjdeyle beraber Flash içeriklere yönelik engellemenin, güncellemeyle kaldırılacağı müjdesini verdi. Böylece Flash içerikleri Metro arayüzünde Windows RT kullanıcıları eksiksiz olarak görüntüleyebilecek.
  Şirketin güncelleme sonrasına dair yaptığı testlerden sonra, Flash içeriğe sahip sitelerin sadece yüzde 4'ü gibi azımsanacak sitelerde sorun yaşandığı, bunun da ActiveX denetimlerine uygun olmadığı için yaşandığını belirttiler. Yani Flash destekli sitelerin yüzde 96'sına rahatlıkla güncelleme sonrası ulaşabileceksiniz. Güncellemenin yarın çıkması bekleniyor.
  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: braayn
 2. Adobe'un mobil cihazlara verdiği destek bitti.Bence çıkmaz :)
   
 3. 2012 Agustos ayı itibariyle mobil web browserlar icin Adobe Flash player geliştirilmesi durduruldu ve Adobe tarafından bu tarihten sonra mobil cihazlar icin adobe flash player lisanslaması yapılmayacagı resmi olarak aciklandi.
   
 4. umut fakirin ekmeğidir .. :)
   
 5. umut vermek icin degil bilgi vermek icin soyluyorum;

  Microsoft Blue guncellemesiyle win8/winRT/wpblue yazilimlarinda ortak uygulama ve ortak market sistemine gecmeyi planliyor. O zamana kadar wp sistemi de unlock edilmiş olursa flash player veya flash player'li tarayicilar yuklenebilir.
   
 6. bekleyip göreceğiz ...
   
 7. elden şimdilik başka bir şey gelmiyor zaten. Ama dediklerim gercekleşirse de kimse internete girmek icin pc acmaz bir daha:kıskıs:
   
 8. :oke: aynen abi
   
 9. bu arada win8 ve winRT kullananlara da burada mujdeyi verelim. Beklenen guncelleme az once yayinlanmaya başladi.
   
 10. Ali Kemal'in de belirttiği gibi umudunuzu flash player gelmesinden yana değil de, sistemin unlock edilmesinden yana büyütün :kıskıs:
  Unlock edilirse gerisi kolay ;)
   
 11. Coming Soon ... :kıskıs:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 15:18